close
چت روم
مصاحبه جالب وخواندنی با جلال طالبی

play1music

loading...

مجله تفریحی پیکس ناب

  جلال طالبی مرد آرام و متین فوتبال کشورمان در گفتگویی صمیمانه و گرم از خود و فوتبال ایران گفت و درد و دل کرد. جلال طالبی گفت ساده بگویم در این فوتبال ، هیچ وقت من را خودی ندانستند. گفتگو با جلال طالبی   جلال طالبی با همان آرامش و متانت همیشگی اش مهمان مان شده است تا گفتگویی در مورد گذشته و فوتبال و ایران با او داشته باشیم. او که به شدت به ایران و ایرانی علاقه مند است در لابه لای صحبت هایش در مورد جامعه می گوید: ارزش ها به ضد ارزش مبدل شده و ضد ارزش ها، ارزش شده اند! فقر اخلاقی، جامعه…

آخرین ارسال های انجمن

مصاحبه جالب وخواندنی با جلال طالبی

admin بازدید : 98 سه شنبه 15 دي 1394 : 10:3 نظرات ()

 

جلال طالبی مرد آرام و متین فوتبال کشورمان در گفتگویی صمیمانه و گرم از خود و فوتبال ایران گفت و درد و دل کرد. جلال طالبی گفت ساده بگویم در این فوتبال ، هیچ وقت من را خودی ندانستند.

گفتگو با جلال طالبی

 جلال طالبی مرد مهربان و دلسوز فوتبال ایران ، فوتبال ، سیاست

جلال طالبی با همان آرامش و متانت همیشگی اش مهمان مان شده است تا گفتگویی در مورد گذشته و فوتبال و ایران با او داشته باشیم. او که به شدت به ایران و ایرانی علاقه مند است در لابه لای صحبت هایش در مورد جامعه می گوید: ارزش ها به ضد ارزش مبدل شده و ضد ارزش ها، ارزش شده اند! فقر اخلاقی، جامعه ما را در بر گرفته است. اکثرا دچار چالش های درونی خویشیم. از فرهنگ، اخلاق، ادب و ادبیات مناسب دور شدیم.
در یک کافه کتاب دنج و آرام، پر از کتاب های انگلیسی و یک رادیوی قدیمی و چند ظرف آبی رنگ سفالی همراه با موسیقی کلاسیک از باخ. یک تلفیق بی هیاهو از فرهنگ ایرانی و غربی. درست شبیه شخصیتی که با او قرار گفتگو داشتیم. با آقا جلال طالبی . مردی وطن پرست و ایرانی که به همراه خانواده اش در آمریکا زندگی می کند.
سر ساعت دوازده با علی عالی آمد. درست سر ساعت و دقیقه ای که با هم قرار داشتیم. آنقدر دقیق و وقت شناس که می شد عقربه های ساعتت را در میانه یک روز پاییزی با او کوک کنی. از پله ها که پایین آمد، آغوش گشود. مهربانانه و با تواضع، دوست فیس بوکی هستیم. معمولا نوشته هایم را لایک می کند اما کامنت نه.

گفتگوی صمیمانه با جلال طالبی ، سیاست ، عاشق


همانطور که دستم را تکان می داد، گفت: «اون شعری که گذاشته بودی خیلی خوب بود! همون که میگه: در نظرسنجی چشمان تو ثابت شده است/ مژه هایت به خودی قالب ضرب المثل است/ 36 درصد چشمان تو جنسش عسل است/ مابقی قهوه و فنجان و شراب و غزل است!»
این را که می گوید آرام لبخند می زند. غافلگیر می شوم. سعید زارعیان ، فوری دکور کافه را به هم ریخت و برای گرفتن عکس هایش، صندلی های چوبی کافه که بوی قهوه گرفته اند را برد توی حیا چید با همان هوش عکاسیش قفل فلزی در حیاط پشتی که یک نفر آن را به دیوار آویزان کرده بود را سوژه کرد که جلال طالبی آن را توی دستش بگیرد. «باز هم داستان قفل و کلید!» این را جلال طالبی با لبخند گفت. اشاره ای به شعار رییس جمهور روحانی که حالا قفل سازها را برای رییس جمهور شدن رویاپرداز کرده است!
سعید پیشنهاد داد یکی از صندلی ها را ببرد سر تقاطع کشاورز - کارگر تا آقا جلال رویش بنشیند و کتاب به دست عکس بگیرد. ایده ای پر از ایما و اشاره، مثل فیلم های عباس کیارستمی. «نه! این کارها مال جوون هاست! اجازه بده همین جا عکس بگیریم!» این را سرمربی سابق تیم ملی گفت. آرام و شمرده، با ادبیاتی که کسی را نمی رنجاند. گرم سلفی گرفتن بودیم که وحید جعفری هم به کافه رسید. دور میزی چوبی نشستیم که رویش پارچه قلم کاری پهن کرده بودند. قرارمان گپ و گفت است. هیچ پرسش از پیش آماده ای نداریم، نه علاقه ای به افشاگری داریم و نه مردی که روبروی مان نشسته بود، نیمه پنهانی داشت. موبایل های مان را سایلنت کرده بودیم!
صحبت را با «جنگ» شروع کردیم. این روزها خاورمیانه بوی باروت می دهد. برای همین هر دو نفری که با هم روبرو می شوند، بعد از احوالپرسی از جنگ می گویند؛ حتی اگر چند روزنامه نگار ورزشی باشند که می خواهند با تنها مربی تیم ملی تاریخ ایران حرف بزنند که جلوی نامش پیروزی در یک دیدار جام جهانی ثبت شده است. «از وضعیت سوریه متاسفم. من فرصت داشتم که سرمربی تیم ملی این کشور باشم.
دمشق و به خصوص حلب، از شهرهای بسیار زیبایی بودند که دیدم و الان فکر می کنم آن زیبایی ها قربانی جنگ شده است. متاسفم. متاسف. البته وقتی من سرمربی بودم، این کشور فضای امنیتی خاصی داشت. همه جا نیروهای امنیتی حضور داشتند. بعضی ها هم خوشحال نبودند که یک ایرانی در این کشور کار کند. به هر حال وضعیت بدی این کشور دارد و امیدوارم صلح و آرامش به مردم برگردد.»
به جای قهوه، چای سفارش می دهد. فنجان سفید را لای انگشت هایش می گیرد، جوری که انگار می خواهد داغی لیوان را به دست هایش بکشد. انگشت های بلندی دارد و رگ های دستش پر خون است، جوری که انگار تازه با کسی مچ انداخته است. موقع حرف زدن نگاهش را از دوربین می دزدد. سوال که می پرسی زل نمی زند توی چشم هایت. می گوید علاقه ای به سیاست ندارد، اما هم در سوریه و هم در اندونزی سیاست با او کار داشته است.

« اندونزی هم داستان عجیبی داشت. چند ماه کار کردیم تا این که یک دفعه اوضاع به دلایل سیاسی شلوغ شد. از سفارت همه کشورها به اتباع شان گفتند این کشور را ترک کنید. من هم مجبور شدم این کشور را ترک کنم. البته من عادت دارم به این خانه به دوشی. زندگی کولی وار. امارات بودم، سوریه بودم، انگلیس بودم، ایالات متحده و حتی ایران! از نظر بعضی ها من توی ایران هم مسافر هستم!»
این را که می گوید انگشت هایش را توی هم گره می زند، نگاه می کند به رومیزی قلم کاری. سکوت... سکوت... «من عاشق این کشورم. عاشق این مردم. این چیزی است که دوست دارم به واسطه آن شناخته شوم. فوتبال و برد و باخت هایش می آید و می رود اما عشق به مردم نه. بعد از جام جهانی با من بد برخورد شد. من انتظار نداشتم که دسته گل برایم سفارش دهند اما هنوز هم برایم پذیرشش سخت است که چرا باید می رفتم و جوابگوی بعضی ها می بودم؟! دو بار من را خواستند و حرف های غیر فوتبالی زدند که اصلا در شأن من و فوتبال ایران نبود.»
دیگر آن بازیکن 188 سانتیمتری و استخوان درشت تیم دارایی و تیم ملی نیست که در 27 سالگی به دنبال پارگی مینیسک، فوتبال را کنار گذاشت. یادآوری آن روزها آزارش می دهد.
«پرونده پروپیمانی روی میز گذاشتند که همه مصاحبه ها و گفتگوهای من در آن بود. حتی آن آقا گفت ما می دانیم تکیه کلام تو «به هر حال» است! یعنی می خواستند بگویند تا این اندازه روی رفتار من زوم کرده اند. به هر حال! یک جورهایی می خواستند من مشخص کنم این وریم یا آن وری! برایم آسان نبود این برخورد یعنی چه؟ من سرمربی تیم ملی بودم.

جلال طالبی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ، عاشق ، جام جهانی
تیم دارایی تهران

هیچ حاشیه ای نداشتم، در جام جهانی نتایج آبرومندی به دست آورده بودیم، بعد از من توقعات دیگری داشتند که با اصول حرفه ای من جور درنمی آمد. این که فلان بازیکن تیم ملی دوستانی دارد که از نظر سیاسی جور دیگری فکر می کنند، به من و به فوتبال ارتباطی ندارد. برخوردها با من بدتر از غریبه ها بود. ما غریب نواز هستیم اما من که غریبه نبودم. آدم همین کشور بودم. فارسی حرف می زدم. ساده بگویم در این فوتبال، هیچ وقت من را «خودی» ندانستند. در واقع به جز محسن صفایی فراهانی، هیچ کس من را خودی ندانست.»
این حرف را که می زند، انگار هوای کافه سردتر می شود. چیزهای دیگری می گوید که تا دست می برم به خودکار، با همان جدیت اشاره می کند اینها برای نوشتن نیست! از این که تمام تاریخچه فوتبالش با جام جهانی 98 فرانسه تعریف شود هم گله ای ندارد.

«خدا را شاکرم که این فرصت به من داده شد. من هم سعی کردم در حد توانم کار کنم و پشیمان نیستم. حالا بعضی ها داستان می سازند که من کودتا کرده ام. خیلی به این چیزها توجه نمی کنم. حس می کنم یک وظیفه ای در قبال این مردم داشتم که انجام دادم و هنوز هم پاداشم را از لطف مردم کوچه و خیابان می گیرم، نه از آن آقایان که در دلسرد کردن آدم ها تخصص دارند.»
هر بار حرف ایویچ می شود، یادش نمی رود که یک «خدابیامرز» پشت اسمش اضافه کند. با احترام از او حرف می زند، همانطور که از کی روش یاد می کند و می گوید اینها روزمه های خیلی خوبی دارند اما به هر حال نقدهایی هم وارد است. بعضی برخوردها باید در شأن مردم ایران باشد که نیست. من با ایویچ خدابیامرز مشکلی نداشتم. فقط یک بار بین مان برخوردی پیش آمد...
نمی خواهد در موردش حرف بزند اما دوباره مثل حرفه ای ها نفسی تازه می کند و جانی می گیرد. «آقای صفایی فراهانی به من مسئولیت داده بود که همراه تیم ملی بروم به اردوی ایتالیا و نکات تمرینات را بنویسم تا هم یک نظارتی باشد و خم بعدها برای مربی های جوان مورد استفاده قرار بگیرد. یک روز نشسته بودم روی نیمکت و تیم داشت آن طرف تر تمرین می کرد، نت برمی داشتم، متوجه شدم آقای ایویچ خدابیامرز خوشش نیامده و گفته فلانی برود روی سکوها. من هم رفتم.
روز بعد حتی دفترم را با خودم نبردم و روی سکوها نشستم و به ذهن سپردم و در برگشت به هتل نوشتم. روز بعد موقع صبحانه آقای ذوالفقارنسب و مالکی هم بودند، آقای ایویچ خدابیامرز آمد گفت شما اومدی به من فوتبال یاد بدی؟ شما می خواهی بازیکن های بهمن رو به ترکیب تیم اضافه کنی؟ منظورش حمید استیلی، محمد خاکپور و علی لطیفی بود. من تعجب کردم. گفتم من آمده ام کنار شما کار یاد بگیرم و اصلا خودم را با شما مقایسه نمی کنم. البته حدس زدن این که چه کسی این ذهنیت را به ایویچ خدابیامرز داده بود، سخت نیست!»
فنجان چای را سر می کشد. چهره اش و تن صدایش هیچ تغییری نمی کند. انگار همان مردی است که در کنفرانس های مطبوعاتی شمرده شمرده حرف می زد یا کم حرف روی نیمکت تیم ملی می نشست. انگار یاد آن اردوی پر آشوب افتاده است. ابروهایش را در هم می کشد، نفس عمیقی می کشد.
«این حرف خیلی به من برخورد. من چنین شخصیتی نداشتم و ندارم که این برخوردها را به هر قیمتی تحمل کنم. برگشتم هتل و چمدانم را بستم که برگردم تهران. آقای نوآموز متوجه شد و گفت آقای صفایی فراهانی امشب برای دیدن بازی با آ.ث رم می آید، شما بمانید. من هم قبول کردم و ماندم. متاسفانه مهندس فراهانی به دلیل فوت مادرش نیامد و آن بازی را هم باختیم که به نظر من در فوتبال یک اتفاق طبیعی است.
آن بازی دوستانه بود و تیم در حال آماده سازی. برزیل در جام جهانی و در خانه خودش مگر هفت بر یک، شکست نخورد؟ من متوجه حملات و نقدهای آن روزها نشدم و نمی شوم. به نظر من یکی از عادت های بد ما این است که خیلی روی نقاط ضعف آدم ها و اشتباهات شان تمرکز می کنیم. بزرگنمایی می کنیم. کاش آنقدر آن شکست پررنگ نمی شد.»

گفتگوی صمیمانه با جلال طالبی ، جام جهانی ، تیم دارایی


به عنوان کسی که از تمرینات آن روزها، بارها نت برداری کرده و بازیکنان آن روزها را آنالیز کرده است، نقدهایی به نحوه آماده سازی تیم 98 دارد. با افسوس در نبودن علی کریمی در آن تیم یاد می کند. تنها بازیکنی که اعتقاد دارد جایش در ترکیب تیم 98 خالی بود. از تغییر ارنج تیم از 2-4-4 به 2-5-3 گفت و این که بهترین کارش در آن جام جهانی، احیای نادر محمدخانی و جواد زرینچه بود که طبق پلان ایویچ ، در ترکیب تیم اصلی قرار نداشتند.
« ایویچ خدابیامرز برای تیم خیلی زحمت کشید. من منکر نیستم اما دیگران هم زحمت کشیدند. من گله ای ندارم از این که حتی بازی های خوب تیم ملی را به نام ایویچ بنویسند. مهم هم نیست. من سیستم را از 2-4-4 به 2-5-3 تغییر دادم که بچه ها به آن عادت بیشتری دارند اما فقط یک جمله می گویم؛ هر تماشاگر فوتبالی هم می دانست که میهایلوویچ، کاشته زن قهاری است یا آلمان ها به واسطه بیرهوف و کلینزمن، خوب سر می زنند. در واقع درد را می دانستیم اما درمان چطور؟
یعنی این که می گویند ایویچ خدابیامرز می گفت یوگسلاوی فقط ممکن است از کاشته به ما گل بزند و زد، حرف درستی است اما ما هم این را می دانستیم، توصیه هم کرده بودیم که خطا ندهند پشت هجده قدم. وقتی خطا دادیم، من که نمی توانستم میهایلوویچ را ببرم کلانتری تحویل بدهم که کاشته نزند؟ خوب است در تعریف ها و نقدها، اندازه ها را رعایت کنیم. چه اصراری داریم برای طرد آدم ها، به جای نزدیک کردن آنها به همدیگر.»

ازت او می خواهیم داستان سرمربی شدنش را بگوید. علی می پرسید: «بعضی ها می گویند خود ایویچ شما را سفارش کرد. درست است؟» آرام گوش می دهد، کف دست هایش را به هم می مالد و به قفسه کتاب های روبرو نگاه می کند. مثل وقتی که آدم می خواهد یک خاطره دور را با جزییات کامل به یادش بیاورد.
«بعد از شکست مقابل رم، شبش خواب بودیم که تلفن زنگ زد. فکر کردم دارم خواب می بینم. فکر کنم ساعت نزدیک سه و نیم بود. آقای نوآموز بود، گفت مهندس صفایی پشت خط است. مهندس گفت من به این نتیجه رسیدم که شما سرمربی تیم ملی بشوید. غافلگیر شدم و اجازه خواستم کمی فکر کنم. در تماس بعدی دوباره حرفش را تکرار کرد. با خودم فکر کردم که سال ها فوتبال بازی کردن، در چلسی و تاتنهام دوره دیدن و تجربه سرمربیگری باشگاهی اگر به درد نخورد و سرمربی تیم ملی نشوم، پس کی به درد می خورد؟! قبول کردم. بعدا فهمیدم گزینه های دیگری هم بوده اند و آقای صفایی برای این که تحت تاثیر این توصیه ها قرار نگیرد، سیم تمام تلفن های دفترش را کشیده بود.
قرار شد این موضوع محرمانه بماند تا این که به صورت رسمی از طرف آقای نوآموز موضوع اعلام شود. صبح موقع صبحانه، تلفن آقای خداداد عزیزی که کنار ما نشسته بود زنگ خورد و یکی دو جمله که رد و بدل شد، برگشت طرف من و گفت: «تبریک آقا!...» یعنی خبرها خیلی زود درز کرده بود.»
چای دوم را می آورند. از حاشیه های بازی ایران و آمریکا می گوید. حرف هایی که فعلا نمی شود نوشت تا روز مبادا. این فوتبال ایرانی چقدر حرف ناگفته و چقدر روز مبادا دارد! از او می پرسم اگر به آن روزها برگردد، در کدام تصمیمش تجدید نظر می کند. با احتیاط و شمرده حرف می زند.
«یادم می آید در یکی از اردوها، یکی از بازیکنان تیم ملی که الان از اسطوره هاست، به اتاق من آمد و گفت آقا شما امروز توی تمرین جلوی جمع با من تند برخورد کن! تعجب کردم. من همیشه به بازیکنان احترام می گذاشتم. به نظرم آنها نماینده یک ملت هستند. شخصیت دارند، خانواده و اصالت دارند و وظیفه من است که این احترام را خدشه دار نکنم. خودش گفت آقا ما عادت کردیم چوب بالای سرمان باشد! شما با من برخورد کنید، بقیه حساب کار دست شان می آید!... البته که من آن کار را نکردم و پشیمان هم نیستم اما شاید اگر در کنارم دستیاری داشتم که با این زبان آشنا بود و با جدیت با بعضی از حاشیه ها برخورد می کرد، روند بعضی اتفاقات جور دیگری رقم می خورد. شاید عیب از من است که نمی توانم بی احترامی کنم.»
دفترچه ام را با خودکار می گذارم جلویش تا تیم رویاییش را برایمان بنویسد. دل دل می کند برای چیدن تیم. هر دفعه اسم یک ستاره یادش می آید. ستاره هایی که روزگار با آنها مهربان نبود. یاد محسن مسلم خانی می افتد. «این بچه یک بازیکن تمام عیار بود. یک هافبک دو پا. بچه جنوب شهر. وقتی می رفتید خانه اش، گوشه حیاط مرغ و خروس داشت اما در دارابی یک ستاره بود. مسلم خانی هیچ وقت به حقش نرسید. یعنی زندگی گاهی بی رحمی های خودش را دارد. حقش بود به جاهای بالاتری برسد اما بعدها فکر می کنم در اتریش گرفتار دزدها و قاچاقچی ها شد و متاسفانه او را کشتند.»
از تجربه های فوتبالیش قبل از انقلاب می گوید و این که چطور در یک روز بارانی، وقتی بازیکن های تنومند تیم مصدوم بودند و نتوانستند بازی کنند، نوبت به او رسید. «فوتبالم را یک جورهایی مدیون باران هستم.» باران!... باران که در لطافت طبعش مثال نیست. درست مثل جلال طالبی که در نزاکت طبعش مثال نیست! هنوز خودش را یک دارابی چی می داند و افسوس می خورد که بعد از انقلاب، آن سرمایه اجتماعی خیلی راحت حراج شد و چرم فروش ها پول ریختند وسط و تیم فوتبال خریدند!

عکس جلال طالبی سرمربی قدیم تیم ملی فوتبال ، تیم دارایی ، تیم ملی


«یادم می آید با دیهیم بازی داشتیم. من تازه برای دارایی بازی می کردم و در یک بازی، دو گل زدم. آقای د. اسداللهی در کیهان ورزشی نوشت: طالبی لق لق زد، دو گل زد! با همین ادبیات. شاید به خاطر قد بلند و استیل دویدن من بود. به هر حال آن توصیف و تعریف هنوز یادم مانده است.»
صحبت به رفاقتش با پرویز قلیچ خانی می کشد و آن عکس دو نفره شان. شاداب در لباس رسمی و با جام قهرمانی ملت های آسیا. لبخند می زند و می گوید: «خاطرخواهی کار دستم داد. پیشنهاد خیلی خوبی از تیم رمس فرانسه داشتم ولی عاشق شده بودم. تازه با خانمم نامزد کرده بودم و اصلا نمی توانستم تصور کنم از تهران بروم. با خودم می گفتم من بروم فرانسه؟ نه! امکان ندارد! آن موقع اینطور به زندگی نگاه می کردم. به هر حال هر آدمی افسوس هایی پشت سرش دارد.»
وحید جعفری که روبرویش نشسته، سرش را برمی گرداند طرف پله های چوبی و کافه و می گوید: «آقای طالبی! الان دوست داشتید کی از این پله ها پایین می آمد؟ یعنی از دیدن چه کسی خوشحال می شدید؟» بدون لحظه ای مکث می گوید: «مادرم!» و بعد اشک می دود توی چشم های درشتش. باورت نمی شود مردی در 73 سالگی، هنوز اینطور دلتنگ مادری باشد که در خاک دامنگیر شاهرود، آرام گرفته است.
می خواهم فضا را عوض کنم اما هنوز دلش پیش مادر جا مانده است. «من عادت قسم خوردن ندارم اما فوتبال و شهرت و این قصه ها همه چیز زندگی من نیست. به روح مادرم قسم می خورم که دل خوشی بالاتر از شادی دل مردم ندارم. من وطنم، سرزمینم و این خاک را بیشتر از هر چیزی دوست دارم، حق این مردم است که خوب زندگی کنند. محترم زندگی کنند. شاد زندگی کنند. حال خوب مردمم، آرامم می کند.»
می پرسم بعد از این همه خانه به دوشی، به نظرش کدام چهره اجتماعی تصویر بهتری از مردم ایران به دنیا داده است؟ کمی فکر می کند بعد می گوید: «یک خواننده.»
شجریان؟
بله! محمدرضا شجریان.
ساعت به دو نزدیک شده است. چای دوم را خورده ایم. سعید عکس هایش را گرفته است. جلال طالبی با آن که می گوید همیشه کم حرف است اما با لبخند عنوان می کند هر سوالی داریم بپرسیم. می دانیم جذاب ترین پرسش ها و پاسخ ها برای خواننده ها، همان هاست که نمی شود نوشت. نباید نوشت تا روز مبادا. قرار می شود تیم رویایی اش را سر فرصت برای ما بفرستد. با همان آرامشی که از پله های چوبی کافه کتاب آمه پایین آمده بود، از پشت میز بلند می شود.
توی کت آبی طرح لی اش با حوصله می ایستد و با بچه های کافی شاپ عکس یادگاری می گیرد. نگاهش می کنم و یاد شبی می افتم که آمریکا را 2-1 بردیم. حتی اگر مقاومت کنی، باز هم صدای جواد خیابانی و هیجانش، وقتی از ضربه سر حمید استیلی تعریف می کند و از فرار مهدی مهدوی کیا، توی سرت می پیچد.
فکر می کنم به آن شب که انگار داشتیم آسمان را لمس می کردیم و سخت است باور کنیم این مرد با همین آرامش و وقار چطور برای ستاره های پر شر و شور، در رختکن حرف زده است. چطور این همه برخورد تلخ را در این سال ها تاب آورده است. وقتی آن مرد با پرونده پروپیمان روبرویش نشست، چطور با حس گزنده «غیرخودی» بودن کنار آمده است...
هنوز می شود از او سوال پرسید و گپ زد اما می ترسم یک دفعه یاد اخوان ثالث بیفتد و بگوید: دست بردار ازین در وطن خویش غریب!
همانطور که آمده بود می رود. فروتن و صبور. شاید برای فراموش کردن این همه خاطره که ما زنده کرده ایم، برود سراغ کتابی که این روزها می خواند. «مرشد و مارگاریتا». رمانی روسی نوشته میخائیل بولگاکف که اولین نسخه خطی آن را دو سال بعد به دست خود، آتش زد. احتمالا به دلیل ناامیدی از شرایط خفقان آور آن زمان اتحاد شوروی... جلال فوتبال ایران اما هنوز امیدوار است.

ملاقات با یک میهن پرست

وحید جعفری: لای انبوه سکوت، آرامی و کم حرفی، با یک سرمربی ملاقات کردیم در پستوی دنج یک کافه کتاب! مردی که ایران و ایرانی را بیشتر از هر چیز و هر کس دوست دارد؛ یک میهن پرست واقعی. عشقش به ایران به اندازه ای است که در دهه هفتم زندگیش، به ایران آمده تا در خیابان های تهران قدم بزند، به کتابفروشی برود و در کافه و خانه رمان بخواند. جلال طالبی، از نزدیک دوست داشتنی تر هم هست.
طنز سنجیده ای که در لابلای حرف هایش در قالب تک واژه ای ریز اما پخته به زبان می آورد از نگاه عمیقش نشأت می گیرد نه هیچ چیز دیگری، تا بیشتر پی ببریم که او آنی هست و نیست که ما از دور می شناختیم!
برخلاف آنچه که تصور می شود به خوبی با مسائل روز و البته سیاسی آشناست اما ترجیح می دهد، ریشه مشکلات را به درستی در مسائل و چالش های فرهنگی جستجو کند و بازگو.
جامعه ایرانی را خوب می شناسد و با پدیده های اجتماعی آشناست. آن قدری باتجربه است که به حرف های پوچ توجه نکند و آدم ها را ببخشد یا اعتراف کند به اشتباهات و ضعف هایش و همین دوست داشتنیش می کند.
حتی وقتی احساساتی می شود هم آرام است. سخت بتوانید عصبانیش کنید. جلال طالبی، از معدود آدم های ورزش است که جان می دهد برای رفیق بازی. شاید او متعادل ترین آدم فوتبال ایران باشد.
به جلال طالبی احترام می گذاریم و قائلیم، نه به خاطر قهرمان ملی یا سرمربی تیم محبوب 98 بودن بلکه به خاطر نوع نگاه، شخصیت و تفکرش و این که نگاه ملی دارد تا فردی و شادی و خوبی مردم، از هر چیزی برایش مهم تر است.

 

جلال طالبی مرد آرام فوتبال ، تیم ملی ، ایویچ
دست نوشته جلال خان برای مردم ایران

ورشکستگی اخلاقی جامعه ایرانی
من مدت هاست، سالیان سال است، دل تنگ زمان، مکان و فضایی هستم که در آن زاده شدم، نفس کشیدم، رشد کردم، آموختم و شناختم. دل تنگ مهربانی، دوست داشتن، ادب، احترام، اعتماد، گذشت، صداقت، نجابت و خیلی چیزهای دیگر هستم. متاسف و نگران آنچه فرهنگ کهن ما را زیر سوال برده و به جایش فرهنگ ریا، تزویر، چاپلوسی، جان نثاری، اختلاس، خشونت، تهمت و توهین جایگزین کرده، به سختی آزارم می دهد.
دهان را باید بست. جور دیگر باید سخن گفت. ارزش ها به ضد ارزش مبدل شده و ضد ارزش ها، ارزش شده اند! فقر اخلاقی، جامعه ما را در بر گرفته است. اکثرا دچار چالش های درونی خویشیم. از فرهنگ، اخلاق، ادب و ادبیات مناسب دور شدیم. گرفتار هتاکی، بی حرمتی، دروغ، خودفریبی و خودشیفتگی شده ایم. دهان مان را باز می کنیم تا شعور و گذشته افراد را زیر سوال ببریم. نه حرمتی حفظ می شود، نه ادب و اخلاق در آنچه می گوییم و نه صداقتی که باید در قضاوت مان وجود داشته باشد؛ جامعه ای خودشیفته و خودفریب که دچار ورشکستگی اخلاقی و بی تفاوتی شده ایم.
لذا برای رسیدن به هدف، هر چند نامشروع و خلاف، هر وسیله ای برای مان نه تنها مجاز، بلکه واجب شده است. چالش از درون ماست که به چالش بیرونی مبدل شده است؛ چالشی که از درون خانواده آغاز می شود و به جامعه سرایت می کند. چالشی در درون خودمان و پرسش هایی که جوابی برای شان نداریم. چه کسی هستم؟ هدفم چیست؟ آینده چه خواهد شد؟ به کجا خواهم رسید؟ می خواهیم ولی نمی توانیم. می رویم ولی نمی رسیم.
زمانی که چندگانگی در رفتار، گفتار و کردارمان بیرون از خانه و در متن جامعه، متفاوت است، مسلما این چندگانگی ما را به طرف چالشی به نام بی هویتی، ریاکاری، عوام فریبی، چاپلوسی، دروغ و فساد خواهد کشاند.
لذا از خودمان بیگانه می سازیم و انسان بیگانه با خود، انسان هایی حسود، جاه طلب، مخرب، کینه توز و چاپلوس خواهند شد چون تنها از این طریق است که به خواسته های غیراخلاقی و نامشروع خود خواهد رسید. همه ما گرفتار کرک های درون خویش هستیم. 

مصاحبه جالب و خواندنی با جلال طالبی

مصاحبه جالب و خواندنی با جلال طالبی 5/5 1
منبع : برترین ها -/ ن.م

مصاحبه جالب و خواندن با جلال طالبی - نمناک

namnak.com/25092-مصاحبه-با-جلال-طالبی.html
جلال طالبی با همان آرامش و متانت همیشگی اش مهمان مان شده است تا گفتگویی در مورد گذشته و فوتبال و ایران با او داشته باشیم. او که به شدت به ایران و ایرانی علاقه مند ...

نمناک

namnak.com/
گردن زدن زن خبرنگار توسط داعش + عکس ... ها و سبزیجات را به روشی سالم و با رعایت نکات مهم برای حفظ سلامت مواد غذایی که از ... مصاحبه جالب و خواندنی با جلال طالبی
شما از این صفحه 5 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 12/25/15
دوربین مخفی خنده دار مجسمه ترسناک - Motefavetha.com · واکنش دیدنی پسر کوچولوی بامزه در تماس با آب! نیم وجبی ... مصاحبه جالبی 8 روز بعد از عمل جراحی بینی ...
شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 11/5/15

خاکپور: سیاست ، اخراج ایویچ بود! - روزنامه ایران ورزشی

iran-varzeshi.com/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID=12094
پشت پرده‌هایی که باعث شد تومیسلاو ایویچ اخراج شود و جلال طالبی جایش را روی نیمکت تیم ... او گفت و ما نوشتیم تا این مصاحبه جالب و خواندنی ماحصلش شود. ... واقعیت‌هایی که اگر نبود شاید تیم ملی ایران آن تیم ملی یکدست و با صلابت به مرحله دوم ...

بيوگرافي جلال طالبي

www.pcparsi.com/tag/بيوگرافي%20جلال%20طالبي
مطالب مرتبط با بيوگرافي جلال طالبي سرمربی سابق تیم ... مصاحبه جدید و خواندنی با مریم امیرجلالی ... عکس: تغییر چهره سید جلال حسینی مدافع تیم ملی فوتبال
۲۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس جدید و دیدنی حسن جوهرچی با دختر و پسرش! ... گفتگوی جالب و خواندنی با عبدالرضا اکبری و پسران خوش تیپ اش + تصاویر ...... جلال طالبی از زندگی شخصی و کاری اش می گوید / او هم اکنون در آمریکا زندگی می کند · جلال طالبی از ...
۲۹ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - براي مصاحبه متفاوت با او- عکس و مصاحبه- سراغش رفتيم. پروژه‌از ... بله، 20 ماه‌از تيم ملي دور بودم که جلال طالبي آمد آلمان و گفت مي‌خواهم دوباره دعوتت کنم. .... در اين مسابقات من بهترين بازيکن جام شدم ولي جالب اينجاست که مسئولان ...
۲۷ تیر ۱۳۸۳ ه‍.ش. - محمد مایلی كهن ، سر مربی وقت تیم ملی با خصوصیات خاص خودش به او. ... اما در عین ناباوری تومیسلاو ایویچ روی نام او خط قرمز كشید و جلال طالبی هم راه این مربی مشهور ... آخرین مصاحبه درباره دعوت نشدن ات به تیم ملی زیر سوال برده باشی ؟

۱۷ اتفاق در آستانه ۱۷ سالگی برنامه نود - - سایت خبری ...

https://www.tabnak.ir/fa/.../۱۷-اتفاق-در-آستانه-۱۷-سالگی-برنامه-نود
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برنامه نود با تمام چالش‌ها، جنجال‌ها، تهدیدها و مشکلاتی که درچند سال گذشته ... مشکلات تیم ملی و نقد عملکرد جلال طالبی سرمربی ایران در آن زمان، برنامه‌ای را با .... کرد تا آنها به سراغش بروند و مصاحبه‌ای مفصل و خواندنی را با وی ترتیب بدهند. ... را در اختیار فردوسی پور گذاشت تا با چند تن از آنها مصاحبه جالبی داشته باشد.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از آنجا جلال طالبی و نیروهای اتحادیه میهنی کردستان عراق نیز به دشمنان ما پیوستند. آنها بسیار قوی بودند و با ما وارد جنگ شدند. خیلی جنگهای سختی ...
گفتگوی خواندنی با رضا چلنگر و افشاگری های او ... زمان پزشک تیم ملی ایران در دوره سرمربیگری آقایان ایویچ و طالبی بود، دو بسته غذای بچه را به من .... جلوتر که رفتیم نفراتی مثل سید جلال حسینی و بهزاد غلام‌پور را دیدم که شروع به مصاحبه کرده‌اند.
گفت‌وگوی بسیار خواندنی با خداداد عزیزی فوتبال زمان ما سخت بود... سخت وقتی رودرروی هم نشستیم و موضوع مصاحبه را فهمید با همان لحن شوخ و شنگ دوستانه‌اش... ... بوده، تا وی‌یرا که از قوطی درآمد و جلال طالبی که جایش نیمکت جام‌جهانی نبوده است.

لباس تیکه ای نوزاد دختر - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=لباس%20تیکه%20ای%20نوزاد%20دختر...119
11-11-2015 خواندنی ها پارس ناز 34. مصاحبه جالب با عروس و پسر داریوش ارجمند امیریل ارجمند و یاسمینا باهر این روزها، شرایط بسیار خوبی را تجربه می کنند، در حالی که حدود یک ... جلال طالبی:می خواستند تیتر بزنند طالبی ایران را به آمریکا فروخته!

اپارات مصاحبه مرتضی پور علی گنجی با ورزش 3

iruni.ir/search/?...اپارات%20مصاحبه%20مرتضی%20پور%20علی%20گن...
جالب است بدانيد جهانبازي چند روز پيش مصاحبه جالبي به دليل اشتباهات داوري انجام ... احکامی جداگانه چهره هایی مثل محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی، محمود یاوری و محمد .... هراير مگويان با کذب خواندن مصاحبه منتسب به خودش گفت: متاسفانه يکي از ...
این شما و این هم مصاحبه جذاب و خواندنی روزنامه محبوب خبر ورزشی جمعه با بهترین .... مگر ما با حشمت مهاجرانی در جام جهانی 78 آرژانتین بد بازی کردیم یا همین جلال طالبی و ...

گفتگوی جدید و خواندنی با پژمان جمشیدی

www.doostiha.ir/1392/.../گفتگوی-جدید-و-خواندنی-با-پژمان-جمشیدی.ht...
۲۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مصاحبه خواندنی با بازیگر نفش پژمان؛ از زندگی شخصی تا ایده سریال ... آقای طالبی پای ماجرای ما ایستاد، یادم هست من مصدوم بودم مینیسك پایم صدمه ...

برچسب ها - حشمت مهاجرانی

www.fardanews.com/fa/tag/2/حشمت%20مهاجرانی
عکس/تیم ملی ایران در المپیک مونترال. سرمربیگری ایران ... مصاحبه جالب و خواندنی مجری نود با علی پروین؛ ... مهاجرانی حسن حبیبی جلال طالبی و خانه نشین هستند چون.
۱۳ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 1 پست - ‏1 نویسنده
بروید از آقای سرمربی (جلال طالبی) بپرسید که چرا این کار را کرد. می‌گفت با درد تمرین می‌کنی. یادم هست قبل از بازی با یوگسلاوی یک بازی ...

تالار خبر | گفتگوی مفصل با جلال طالبی سرمربی تیم ملی ...

talarekhabar.com/گفتگوی-مفصل-با-جلال-طالبی-سرمربی-تیم-مل/
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گفتگو با جلال طالبی که از آمریکا به ایرن بازگشته، او که بخشی از ... او از مردم+تصویر · گفتگویی خواندنی با مادرشوهر مهناز افشار در مورد عروس و نوه اش ..... یادم هست بازیکن ۲۲ ساله که در تیم پرویز دهداری حضور داشت، در مصاحبه ای ...
فوتبال ملی کشورمان از سال 1320و با انتخاب حسین صدقیانی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد و در ... وصیت نامه زیبا و خواندنی محمدعلی اینانلو و محل دفنش ... بیوگرافی آزیتا حاجیان به همراه تصاویر و مصاحبه با وی ... بیاتی، پرویز دهداری، جلال طالبی و برانکو ایوانکوویچ تاکنون در دو مقطع مختلف هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفته اند.

amjadiya - Vida Mashayekhi Tabrizy

www.vidamashayekhi.com/kritiklink8.htm
برای نمونه می توان از عدم حاکم بودن تفکرات حرفه ای در باشگاهها به مصاحبه ناصر حجازی ... سالهاست که روابطی دوستانه با یوسف السرکال رئیس فدراسیون فوتبال امارات ونائب ... جناب مهندس چه کسی باز جلال طالبی را در بازیهای آسیائی لبنان مجددا بعنوان ... کتاب داستان جالب و خواندنی آذر و امجدیه نوشته ویدا مشایخی از انتشارات خجسته در ...

مطالب جالب و خواندنی :: بارون بهاری

https://baroonbahari.blog.ir/category/سبک.../مطالب-جالب-و-خواندنی/?pag...
۲۳ مطلب با موضوع «سبک زندگی :: مطالب جالب و خواندنی» ثبت شده است - مجله تفریحی بارون بهاری. ... گفتگو با هادی عامل گزارشگر پیشکسوت کشتی | مصاحبه با هادی عامل گزارشگر ..... مرحوم اصلانی در چهره واقعی‌شان تصویر خشن‌تری داشت ولی به لطف جلال معیریان - طراح .... گفتگو و مصاحبه با پیمان طالبی مجری برنامه مردم چی میگن.

مصاحبه خواندنی با یاسمینا باهر / عکس - آخرین اخبار ایران و جهان

feedgah.com/news/مصاحبه-خواندنی-با-یاسمینا-باهر-عکس/
۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه خواندنی با یاسمینا باهر / عکس مصاحبه خواندنی با یاسمینا باهر : به ... دلیل برانکو برای نخواستن نوری و ادینهو در یک مصاحبه فنی و خواندنی ..... پیکر مطهر شهید روح الله طالبی امشب از طریق فرودگاه بین المللی تبریز وارد این شهر شد. .... ذیل می‌باشد: لیلا اکبرزاده اهری شهریار ممی خانی جلال شادمان علی‌رضایی ...

نکات خواندنی درباره دیدار ایران و نیجریه

irinn.ir/news/55466/نکات-خواندنی-درباره-دیدار-ایران-و
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آخرین برد ایران در جام جهانی به سال ۱۹۹۸ باز می‌گردد، جایی که شاگردان جلال طالبی با نتیجه ۲ بر یک آمریکا را شکست دادند. به گزارش پایگاه اطلاع ...

شغل فرزندان بازیگران معروف + تصاویر :: ایران مطلب - Like

pajvak.com/main/article/view/.../شغل-فرزندان-بازیگران-معروف-تصاوی...
۱۸ ساعت پیش - دوربین مخفی : شوخی هایی که با جان آدم بازی میکند مصاحبه جنجالی (کامل) با ... دانلود · دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام "حالت چطوره" دانلود آهنگ جدید امین ... با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ایران چربی خون از پیشگیری تا کنترل بیماری ... عکس های لو رفته مدل لباس عروس دکوراسیون آشپزخانه جالب و خواندنی آرایش ...
۱۷ خرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. - آرژانتین دیگر تیم این منطقه از رقابت ها موفق شد با تک گل دانیل دیاز در ... محمود بیاتی، پرویز دهداری، جلال طالبی و برانکو ایوانکوویچ تاکنون در دو ..... در تمرينات پرسپوليس و حين مصاحبه قطبي با خبرنگاران رخ داد كه البته زياد هم ...
عکس جدید همسر سابق الهام چرخنده فرشید نوابی با انتشار عکس زیر نوشت: «من عاشق ... عقد فقیهه سلطانی با همسر فوتبالیستش فقیهه سلطانی که به تازگی با جلال ..... تزیینی با گل های نمدی ایده جالب با سیخ چوبی و طالبی یا هندوانه ایده جالب برای ... مد و زیبایی جملات زیبا جوک خنده دار مطالب جالب و خواندنی مجله تفریحی خبری جوک و ...

ضرورت تشکیل کانون نخبگان شهرستان هریس - سایت رسمی ...

j-s-mohammadzadeh.ir/ضرورت-تشکیل-کانون-نخبگان-شهرستان-هریس/
بحث جالب یک شهروند( هریسلی) با محمدزاده - 7,264 views; شکایت از آقای احمدی نژاد ... آزادان( دکتری تربیت بدنی)،دکتر جلال عبدالعلی زاده( دکتری بیوشیمی)، دکتر ... بدون تعارف باید عرض کنیم که پیشرفت شهرستان در گرو همت مردم عزیز با ... سلام جناب آقای طالبی بزرگوار .... یک مصاحبه جالب و خواندنی · جفای بزرگ در حق مردم هریس؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ... چاپ شده است ، گفت و گوی مفصل و خواندنی با خداداد عزیزی انجام داده است . ... مسعود حکم‌آبادی؛ وقتی رودرروی هم نشستیم و موضوع مصاحبه را فهمید با همان لحن شوخ و ... خیلی یک دفعه برگشتید به مقدماتی جام جهانی فرانسه، اما فکر می‌کنم جالب باشد. .... در جام جهانی با «جلال طالبی»، به یوگسلاوی هم مثل آلمان نگاه می‌کردید؟

مصاحبه مجدد مجید جلالی درباره فوتبال رنگی - VuJud

www.vujud.com/a-19557-مصاحبه-مجدد-مجید-جلالی-درباره-فوتبال/
یعنی غیر از شاهرخی و جلال طالبی ، تقریبا همه مربیان تیم ملی یا خارجی بودند یا از این دو تیم آمدند . ... مصاحبه خواندنی با بهاره افشاری بازیگر سریال فاصله ها (عکس)

گفتگو با جلال طالبی + عکس جلال طالبی

bangbong.ir › ورزش › حاشیه های ورزشی
عکس ها و خاطرات 98 و مقایسه اش با این روزها دلیل اصلی گفتگو با جلال طالبی بود؛ سرمربی آن زمان تیم ملی ایران. دیدن عکس ها و خواندن حرف های طالبی در فاصله دو ماه مانده ...
۱۷ ساعت پیش - سعید زارعیان، فوری دکور کافه را به هم ریخت و برای گرفتن عکس هایش، صندلی های چوبی کافه ... این را جلال طالبی با لبخند گفت. ..... دنیای خواندنی.
جالب و خواندنی ... پروین آنجا بابت عقد قرارداد با مهدوی کیا، معدنچی و ایمون زاید از رویانیان انتقاد کرده ... که اگر تست بدهد جزو 1000بازیکن منتخب هم نمی شود و جلال طالبی را به خط گرفتن از ... مصاحبه جالب مربی دروازه بانان پرسپولیس با شبکه CNN.

ناگفته های جلال طالبی: عشقم را کشتند (2 عکس) - سرزه

www.serze.com › ... › ناگفته های جلال طالبی: عشقم را کشتند (2 عکس)
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تازه های فال و طالع بینی · مطالب جالب و شگفت انگیز · داستانهای خواندنی ... ناگفته های جلال طالبی: عشقم را کشتند (2 عکس) .... محال است آدم با جلال طالبی رخ به رخ شود و تلنگری به جام جهانی 1998 ... هر مربی سبک خودش را دارد و نباید ایراد گرفت که چرا کی روش به خاطر نتیجه، فوتبال زیبا را از تیمش دریغ می کند.

کلیپ خنده دار تقلید صدای جلال طالبی توسط برومند و آواز ...

www.clip3nter.org/.../کلیپ-خنده-دار-تقلید-صدای-جلال-طالبی-توس.ht...
۷ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - کلیپ خنده دار تقلید صدای جلال طالبی توسط برومند و آواز خوندن علیرضا ... سوتی در برنامه عقدکنان ویتامین 3 شعر خنده دار ازدواج با دخترهای ایرانی ... کلیپ جدید عکس های خنده دار ایرانی اس ام اس خنده دار جدید اس ام اس عاشقانه جدید ...
۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احمدرضا که شاکی است، یکی از به یاد ماندنی ترین مصاحبه های عمرش را انجام می دهد: .... عابدزاده جلال طالبی را عامل اصلی خداحافظی اش می داند و با دل پری درباره اش می ... مصاحبه با علیرضا حقیقی و پدرش · مصاحبه ی خواندنی با علی موسوی ...

گفتگو با هاشم بیک زاده + عکس هاشم بیک زاده - ایران مطلب

iranmatlab.ir/fa/news/.../گفتگو-با-هاشم-بیک-زاده-عکس-هاشم-بیک-زاده
گفتگو با هاشم بیک زاده + عکس هاشم بیک زاده, با بسته شدن پرونده رقابت های لیگ برتر حالا همه نگاه ها به رقابت های مرحله نهایی جام جهانی 2014 دوخته شده ... گفتگو با جلال طالبی + عکس جلال طالبی .... شوخی های خنده دار با خیابانی در انتخابات + عکس.

عابدزاده: تلویزیون بودم که مربی ام می کردند!/ نمی دانم کدام ...

www.entekhab.ir/.../عابدزاده-تلویزیون-بودم-که-مربی-ام-می-کردند-نمی-...
۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - صفحه نخست; |; سیاست; |; اقتصاد; |; خواندنی ها; |; عکس; |; ورزش; |; نسخه موبایل; |; |; | ... جالب اینجاست که یک شیر پاک خورده ای به جای من پای این احضاریه ها را امضاء .... بروید از آقای سرمربی (جلال طالبی) بپرسید که چرا این کار را کرد. .... اگر فکر خودم باشم بازگشت به پرسپولیس برای من با دو مصاحبه امکان‌پذیر است.

ما دست‌پرورده جریان اعتراضی آوینی و میرشکاک و طالب‌زاده‌ایم

www.tasnimnews.com/.../ما-دست-پرورده-جریان-اعتراضی-آوینی-و-میرش...
در ادامه گفت‌و‌گوی تسنیم با پیمان طالبی شاعر جوانی که این روزها اولین دفتر شعرش ... است و ادامه بده که این در شرایطی که وبلاگم روزی هفت بازدید کننده داشت جالب بود. ... بود تا اینکه با وبلاگ امید مهدی‌نژاد آشنا شدم و با خواندن شعر‌هایش متحیر شدم و با خود ..... از جلال آل احمد، مجموعه آثار شهید آوینی، ستیز با خویشتن و جهان آقای میرشکاک و ...

ناگفته های جلال طالبی: عشقم را کشتند - abrsun.ir

abrsun.ir › چهره های ماندگار › چهره های ایرانی
گفتگوی فوتبالی با آشا محرابی · مصاحبه خواندنی با فاطمه معتمد آريا و همسرش · بازیگری .... محال است آدم با جلال طالبی رخ به رخ شود و تلنگری به جام جهانی 1998 نزند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با توجه به گروهی شدن مرحله دوم مسابقات جام رمضان نتایج تیم فوتسال پوریای ولی به .... پشت پرده‌هایی که باعث شد تومیسلاو ایویچ اخراج شود و جلال طالبی جایش را روی ... او گفت و ما نوشتیم تا این مصاحبه جالب و خواندنی ماحصلش شود.

رضا عنایتی : شاید اگر پرسپولیسی می شدم شرایط بهتری ...

www.dustaan.com/رضا-عنایتی-شاید-اگر-پرسپولیسی-می-شدم-ش/
۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - درباره این مشکلات در دوره همایون شاهرخی، ‌جلال طالبی، برانکو، بلاژویچ و … .... مصاحبه جالب و خواندنی مصاحبه با رضا عنایتی مصاحبه رضا عنایتی ...
۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - گفتگوی جالب و خواندنی با مجری مشهور صدا و سیما ! + عکس .... عکس های جدید بازیگران و افراد مشهور و فرزندانشان (84) · عکس های جدید بازیگران و ...
در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه جلال طالبی با كمك بیژن ذوالفقار نسب ، تیم ملی را به مصاف حریفان فرستاد . ... تیم ملی با نفرات و سیستم جدید خود در مسابقات فوتبال جام ملك حسین در كشور اردن به ... برخی از مطالبی که کاربران هم اکنون در حال خواندن آن هستند ... احمقانه‌ترین سلفی سال 2016 انداخته شد / عکس - زوج جوانی که با گرفتن عکس ...

گفت‌وگوی خواندنی با مداح ایرانی مسجد نیویورک - Bartarinha ...

www.bartarinha.ir › سبک زندگی › تاریخ و جامعه
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گفت‌وگوی خواندنی با مداح ایرانی مسجد نیویورک مداح،مداح ایرانی،مسجد ... آقای دردشتیان حر‌ف های گفتنی و خاطره ‌های شنیدنی زیادی دارد که یک مصاحبه یک ساعته برایش خیلی کم است. پدرم هم برای ..... با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ایران.
۲۰ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مسلمان با وجود حضور ۶ ماه در پرسپولیس، بار تاریخی این تیم را به دوش خواهد کشید و ... او مثل همه فوتبالیست ها از محبوبیت خوشش می‌ آید و در تیم جدید باید حمایت بدنه ... ۲٫ قلیچ خانی: چنان نامور و معتبر بود که وقتی سال ۴۷ به استقلال آمد در ۲۳ سالگی علیرغم حضور فرزای، جلال طالبی، علی جباری و … .... جالب و خواندنی.

گفتگو با مهدی مهدوی کیا : بعد از خداحافظی برای همیشه به آلمان ...

www.parsi1.com/archive/.../گفتگو-با-مهدی-مهدوی-کیا-بعد-از-خداحافظ/
فردا 15 اردیبهشت 92 مهدوی کیا با حضور نمادین در دیدار پرسپولیس و سپاهان .... چند روز پیش یکی از ایرانی هایی که در هامبورگ زندگی می کند می گفت در خانه هر هامبورگی یک عکس مهدوی کیا وجود دارد درست است؟ ... با جلال طالبی هم زمانی که سرمربی تیم ملی بود به مشکل برخوردم و ایشان ذهنیت های ... خنده دار و جالب و گاهی هم عجیب +تصاویر ...
خیلی جالب است، چون وقتی در مصاحبه بدون سانسور قبلی‌مان با همین سئوال سراغ خداداد ... کاویانپور است، آقای جلال طالبی، سرمربی وقت تیم‌ملی، من و حامد را صدا زد و با ما ...
۱۳ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - دوست داشتیم با میناوند به عمق اتفاقات فوتبال ایران برویم؛ به حاشیه‌های جام 98 یا آن تیم عجیب و غریب 2000. اما مهرداد ..... واقعاً مظلوم‌ترین آدم این فوتبال جلال طالبی است. ... مصاحبه روان و خواندنی بود،صداقت حرفها رو کاملا میشد فهمید.

گپ و گفتی خواندنی با ناصر ملک مطیعی - ترنتی تری فان

www.uicceoi.ir › مشاهیر › اخبار چهره ها
جالب است كه بعد از این همه سال، نگرانی‌ام بابت محبوبیت بیشتر است؛ وگرنه آن سال‌ها كه یكی از ستاره‌ها و در اوج كار و شهرت بودم همه چیز برایم دیگر عادی شده بود. راستش ...
۲ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - سریال تساوی های استقلال و پرسپولیس با تساوی دربی 67 پایتخت ادامه .... جای گرفتن عکس یادگاری به صورت تک تیمی در اقدامی جالب با هم این عکس را انداختند. .... وردیان – جلال طالبی ( کاپیتان) -اکبر افتخاری – داریوش مصطفوی.

کی روش بهترین مربی تاریخ ایران شد پر امتیازترین ...

www.cooldownload.ir/.../queiroz-best-coach-of-iran-football-history.htm...
۱۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رکورد کی روش با تیم ملی با پیروزی 2-0 ایران برابر تیم ملی شیلی، کی روش رکورد ... جلال طالبی 25 بازی .... عکس ها و دلنوشته های زیبا و خواندنی

بیوگرافی مارک زاکربرگ – Mark Zuckerberg - بی بهانه

bibahane.ir/بیوگرافی-مارک-زاکربرگ-mark-zuckerberg/
بیوگرافی فریبا طالبی - Fariba Talebi ... مصاحبه جالب وخواندنی با شاهرخ استخری ... مارک زاکربرگ در ماه می ۲۰۱۲ با “پریسیلا چان” فرزند دو پناهنده چینی ویتنامی ‌که پس از سقوط سایگون به آمریکا مهاجرت کرده بودند، ازدواج کرد. گفته شده که ... من از نقاشها، بازی های جدید می ساختم. ..... بیوگرافی سید جلال حسینی – Jalal Hosseini. ( ).

مصاحبه ای خواندنی ازاده نامداری یکی از مجریان - تور - خانه

tour.arifun.in/t1031707_مصاحبه-ای-خواندنی-ازاده-نامداری-یکی-از-مجریان
مصاحبه ای خواندنی ازاده نامداری یکی از مجریان - تور در این باره نوشت: مصاحبه ای ... جدید ترین این بخش مصاحبه ای جالب و خواندنی با فرشاد پیوس گفتگوی جالب با پدر .... یک سرباز معتقد به اخلاق اسلامی در مسیر ولایت و امامت بود · جلال طالبی تیم ملی ...

ترانه علیدوستی

taraneh--alidoosti.blogfa.com/
در سال ۸۷ ترانه علیدوستی مصاحبه ای پیرامون این فیلم و نقشش با روزنامه اعتماد ملی انجام داد که می توانید این مصاحبه ی جالب و خواندنی را که شاید خیلی ... پيريونتي / مسئولان موتورسوران: محمد حدادي، ابوذر ايماني، تهيه‌کننده: جلال شمسيان. ..... احمد طالبي نژاد نيز درباره فيلم معتقد است؛«فيلم در ظاهر ساده است، اما مي توان آن را جدي ترين ...

مصاحبه مجدد مجید جلالی درباره فوتبال رنگی

golcenter.ir/مصاحبه-مجدد-مجید-جلالی-درباره-فوتبال-رنگی-468
یعنی غیر از شاهرخی و جلال طالبی ، تقریبا همه مربیان تیم ملی یا خارجی بودند یا از این دو تیم آمدند . ... مصاحبه خواندنی با بهاره افشاری بازیگر سریال فاصله ها (عکس)

خوش رقصی هنرمندان و ورزشکاران در شبکه های بیگانه + عکس ...

shooshmall.com/blog/‫خوش-رقصی-هنرمندان-و-ورزشکاران-در-شبک/
براستی چرا حساسیت ارتباط با رسانه های دشمن کم رنگ شده ؟ ... مصاحبه هنرمندان و ورزشکاران و سیاسیون با شبکه های ماهواره ای ... بیوگرافی سیدمحمد حسینیبیوگرافی مانی کسرائیانجالب و خواندنیشوهر مهناز افشارعکس لخت صدف ... با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ایران ... باکس‌آفیس جهانی به نقطه اوج جدید رسید/نگرانی برای ۲۰۱۶.
نیلسون جونیور، سید جلال حسینی، علیرضا نورمحمدی، حسین ماهینی، مهرداد پولادی، مارکو پروویچ، .... سپاهان 1-0 ؛ دقيقه 7: پرتاپ اوت بلند حاج‌صفی با سائیدن ضربه سر طالبی و شوت جواهیر ... مصاحبه جالب وخواندنی با یوسف فیروزی خوشنام و خوش اخلاق.
۱ روز پیش - امین حیایی و پسرش در ارتفاعات گیلان+عکس | امین حیایی با - قطره www.ghatreh.com/news/. ..... با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ایران. ... خبر ایرونی · اخبار · خواندنی ها · فرهنگ و جامعه · سلامت · گردشگری · سرگرمی · دنیای مد · آرایش و .
۲۳ شهریور ۱۳۸۶ ه‍.ش. - پاسخ: مجموعه اخبار حوادث ايران و جهان با اتفاقات جالب و خواندني ..... در بابل صورت گرفت سرقت خودرو با خوراندن آب طالبي مسموم ... به گزارش مركز اطلاع رساني پليس مازندران در پي عدم مراجعه راننده مسافركش بابلي به نام «جلال» به منزل و ناكامي خانواده اش از جست وجو هاي محلي، ..... مصاحبه و بیوگرافی · عکاسخانه سینما.

همه چيز و هيچ کس

wantedlover.persianblog.ir/
۲۱ دی ۱۳۸۶ ه‍.ش. - اين مسئله که برای پرويز قليچ خانی و جلال طالبی رخ داد، بعدها باعث تلخکامی .... پس از مدتی تنها پرويز قليچ خانی را در يک مصاحبه ی تلويزيونی با حضور .... يك معادله جالب: از سن خودت 20 سال كم كن، عدد باقيمانده را با 7 جمع كن، اگه عدد ... سیاسی خواندن و واسه مردم خوندن که اهنگای بوی گندوم و بن بست و علی کنکوری و ...

انشلاع درباره فوتبال - نازنین ها

nazaninha.ir/search/?q=انشلاع+درباره+فوتبال
بخش جالب دیگری از این مصاحبه هم به جمله ای مربوط می شود كه بنا می گوید عاشق ... رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید ادامه همکاری کی‌روش با تیم ملی فوتبال ایران، منوط به ماندن یا نماندن او در فدراسیون فوتبال نیست. .... همچنین طی احکامی جداگانه دکتر محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی، محمود یاوری .... 5-10-2015 خواندنی ها نمکناک 56.

عابدزاده: در تیم ‌ملی باند بازی بود - افکارخبر

www.afkarnews.ir/بخش...7/316961-عابدزاده-در-تیم-ملی-باند-بازی-بود
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اما یکی مثل جلال طالبی هیچ‌گاه برای احمدرضا عابدزاده مثل پروین نبود. ... این بخش کوتاهی از مصاحبه خواندنی احمدرضا عابدزاده با خبرورزشی بود.

کیوسک ۱۳/ هفتم خرداد ماه ۱۳۹۴: بسته پیشنهادی هفت سرزمین ...

www.7sarzamin.ir/کیوسک-۱۳-هفتم-خرداد-ماه-۱۳۹۴-بسته-پیشن/
۸ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در سیزدهمین شماره «کیوسک» با نام «بسته پیشنهادی هفت سرزمین ... خانواده/ کتاب فردگرایی و نظم اقتصادی/ کتاب گفتگو با جلال ستاری/ ... خشت و آینه/ یادداشت هایی از احمد طالبی نژاد، عباس بهارلو، مهرزاد دانش، و … ... در این شماره هم مانند شماره های پیشین، مطالب متنوع و خواندنی فراونی با محوریت موسیقی ارائه شده است:.
۱۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه جدید با یاسین پسر بچه بامزه ایرانی - آپارات ... یاسین اسدی ... newsdownload.ir/.../کلیپ-خنده-دار-یاسین-کوچولو-شبکه-نسیم-اس/ - ذخیره شده - مشابه ... سریالی که با ... مینا دلشاد در نقش عمه سیما , یاسین اسدی , فریبا طالبی, مهسا نظری ... گفتگو با مهدی همایونفر تهیه کننده سریال جلال الدین - پایگاه اطلاع .
گزارش بازی و مصاحبه بازیکنان بعد از بازی دیشب. ... مطالب جالب و خواندنی ... مؤوسسان این باشگاه با نام های میرزایی،نواب،خشایار و جاناپور تاسیس گردید. ... اسطوره های استقلال:ناصر حجازی،منصور پورحیدری،پرویز قلیچ خانی،جلال طالبی،غلامحسین ...

با زندگی شخصی کاپیتان سعید معروف بیشتر آشنا شوید ...

turbo.biqarar.com/.../با-زندگی-شخصی-کاپیتان-سعید-معروف-بیشتر/
۲۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با پیرترین شخص المپیکی آشنا شوید+عکس · اس ام اس جدید مخصوص شب یلدا … … با زندگی ... مطالب جالب و خواندنی – سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز – ParsNaz.ir. راز زیبایی ..... + عکس …. با خواص شگفت انگیز طالبی آشنا شوید … ... اتوبوس، جایی که سیمین دانشور و جلال آل احمد با هم آشنا شدند. …. عکسی از ...
گفت‌و‌گو با محمدعلی طالبی ... مردی که می‌خواست بَدمن باشد: گفت‌وگو با جلال پیشواییان، یکی از بهترین بازیگران نقش منفی در سینمای ایران .... شده، و نیز گفت‌وگویی مشروح و خواندنی با دکتر محمد صنعتی که تحلیل‌های روان‌شناسانه‌ا‌ش از هنر .... امروز قرار است با هم مصاحبه كنیم و من می‌خواهم سؤالم را از دوران بچگی‌ آقای داودنژاد شروع كنم.

خاطره بازی کمند امیرسلیمانی با سپند

poyananews.ir › چهره های ماندگار › چهره های ایرانی
مصاحبه خواندنی با فاطمه معتمد آريا و همسرش · ظریف: تا 15 سالگی سینما نرفتم ... با بازی در نقش «آذر» در مجموعه پدرسالار به شهرت رسید و البته با هنرنمایی در مجموعه ...

Football.ir - اخبار فوتبال : «فرهاد مجیدی»

football.ir/news/list/person/farhad-majidi-1267.html
فرهاد مجیدی کاپیتان محبوب و سابق استقلال با یک گروه خارجی به دنبال سرمایه گذاری ... ترکیب جدید اعضای کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال امروز اعلام شد که در میان ... همچنین طی احکامی جداگانه دکتر محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی،محمود ... در همین راستا خواندن تازه‌ترین مصاحبه دستیار ایرانی برانکو خالی از لطف نیست.

بالاک: او هیچ‌وقت یاغی نبود

www.khabarsport.com/detail/4869/football/Legionnaire
۱۲ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - وقتی روبه‌روی او می‌نشینید، توقع یک مصاحبه خنثی را ندارید چون با نهایت قدرت، از واقعیت‌ها حرف می‌زند. ... زندگی‌‌اش می‌گوید حرف‌هایی که شاید تکراری باشد اما همیشه خواندنی است. ... وقتی او به تیم جلال طالبی دعوت می‌شد و بازی نمی‌کرد.

امیر قلعه‌نویی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/امیر_قلعه‌نویی
وی هم‌اکنون با ۵ بار قهرمانی به همراه تیم‌های استقلال و سپاهان، دو نایب قهرمانی به همراه ..... استقلال اهواز این فصل را با سرمربیگیری جلال چراغپور آغاز کرده بود، اما پس از اینکه .... شد که به دلیل اشتباه کادر فنی جدید (با سرمربیگری لوکا بوناچیج) در استفاده از .... فردای روز این مصاحبه، قلعه نویی این نظر همسر حجازی را تأیید کرد و گفت: ...
۴ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خبرهای داغ و دست اول · خبرهای جالب و خواندنی .... آخرین مطالب و عکس های سایت گزارش های تصویری ... حسین فدامالکی، حسن روشن، جلال طالبی، جعفر کاشانی، حسین رضازاده، محمد ... سرمربی تیم فوتبال استقلال که رابطه صمیمانه‌ای با پرویز مظلومی ... برخورد قلعه‌نویی با روشن در مراسم مظلومی از نکات جالب دیگر این مراسم ...

گفتگوی جدید و خواندنی با شقایق فراهانی (مریم زمان سریال ...

www.aksbaroon.com/1392/.../مصاحبه-جدید-و-خواندنی-با-شقایق-فراهانی...
دسته بندی : گالری عکس شقایق فراهانی. مصاحبه جدید و خواندنی با شقایق فراهانی (مریم زمان سریال مادرانه) .... نویسنده : جلال ۱۳ مرداد ۱۳۹۲. بدون نظر ...
۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... افشارزاده، منصور پورحیدری، امیر قلعه‌نویی، جلال طالبی، جعفر کاشانی، محمد مایلی‌کهن، میرشاد ماجدی، جواد زرینچه، رضا احدی، ... برخورد گرم امیر قلعه‌نویی و پرویز مظلومی از نکات جالب این مراسم بود. ... عکس یادگاری دایی و همسرش با روحانی+عکس .... این مردهای غمگین نازنین —–خواندن این مطلب به متأهل ها پیشنهاد میشود.

ایسنا - "شهلا"، "لاله" و تمام دنیای فوتبالی "ناصر"

isna.ir/fa/news/93052110211/-شهلا-لاله-و-تمام-دنیای-فوتبالی-ناصر
۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خوش‌قول و موقر با اتومبیل ماتیز نقره‌ای رنگی که یادگار همسر مرحومه‌اش لاله سحرخیزان است همان‌طور. ... خود آقا ناصر برای مصاحبه در نظر گرفته شده برویم، ورود آقایان ممنوع است! ... که من با تیم دارایی قرارداد امضا کرده‌ام که مربی‌اش جلال طالبی بود. ..... ظهور می‌کرد که می‌گفتند ناصر محمدخانی جدید فوتبال ایران پیدا شده است.

جلال

www.dalfak.com/result/جلال
ویدیو های مرتبط با جلال. 3:1 ... آلبوم جدید جلال مهدی نیا. 33 بازدید; 18:0 .... تقلید صدای جلال طالبی توسط برومند و آواز خوندن علیرضا منصوریان اخر خنده. 1588 بازدید; 3: ... صحبت های خنده دار جلال سمیعی. 833 بازدید ... مصاحبه جلال سمیعی با راه پرداخت.
بیوگرافی داوود رشیدی ,تصاویر داوود رشیدی, زندگینامه داوود رشیدی, عکس های داوود رشیدی, تصاویر ... مطالب طنز و خنده دار مخصوص تلگرام دی ماه ..... داوود رشیدی درباره حضورش در سینما، «فرار از تله» را اولین فیلم‌اش عنوان کرد و گفت: با جلال مقدم از جوانی دوست بودیم. .... ۱۳۷۵-۱۳۷۶, بازگشت پرستوها, بازیگر, ابوالقاسم طالبی, شبکه ۲.

پاییز 94 با برنامه‌های مختلف رسانه ملی همراه باشید

www.yjc.ir › فرهنگی هنری › رادیو تلویزیون
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سری جدید مسابقه آشپزی «دست پخت‌ های خودمانی» با اجرای نسرین مقانلو و آرش .... پخش پشت صحنه، مصاحبه با عوامل اصلی مانند نویسنده، کارگردان، بازیگران، ... مخاطبان در قالب گزارش، پخش تلفن های مخاطبان، خواندن پیامکها، اخبار و اطلاعات ... این برنامه به تهیه کنندگی علی زاهدی و اجرای پیمان طالبی هر روز به جز جمعه ها ...

دمادم | جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری خبرگزاری برترین‌ها

damadam.ir/برترین‌ها-bartarinha/جدیدترین-اخبار-فرهنگی-هنری
با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ایران .... در این شماره از خواندنی ها با رمانی از جان استاین بک، کتابی درباره ی آشپز و آشپزخانه، فیلم نامه هتل بزرگ بوداپست و.

شهریور 1387 - دو کلمه حرف حساب

www.marzeazadi.blogfa.com/8706.aspx
صداقت بچه ها در مواجهه با حق تعالی بعضی وقتها خنده و کاهی اشک را به صورت آدم می آره ... جواناني مثل محسن مخملباف ، كه در مصاحبه اي مشهور و جنجالي به حاتمي و كيميايي حمله كرده ... جلال از اين حيث زندگي فوق العاده جالب و پيچيده و البته سالمي دارد. .... اینها قسمتهایی بود از رمان کافه پیانو که تازگی ها خواندم و به شدت جالب و خواندنی بود و ...

عدم محرومیت بازیکن عراقی؛ آن چه در حین فحاشی باید بدانیم ...

www.tarafdari.com/.../عدم-محرومیت-بازیکن-عراقی؛-آن-چه-در-حین-فحاشی...
۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مصاحبه آقای پور کاظمی دبیرکل سابق نادوی ایران اشاره می کند که ما هیچ وظیفه ای در .... با حداقل بازی تداروکاتی با جلال طالبی تو جام جهانی درخشیدیم
۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عکس های جدید شیوا طاهری بازیگر نقش دنیا سریال گذر از رنج ها ... طاهری و آزیتا ترکاشوند ... گفتگوی جالب و خواندنی با اکبر عبدی + تصاویر.

سری جدید لباس مجلسی های فروشگاه گل گیس

www.patogh.info/lifestyle/cloth-bag.../gol-gis-shop-new-cloth-formal-ser...
۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سری جدید لباس مجلسی های فروشگاه گل گیس,فروشگاه گل گیس,گل گیس,فروشگاه,لباس ... عکس های جدید «کیتلین جنر» پدر تغییر جنسیت داده کیم کارداشیان! ... این محصول زیبا با ترکیب رنگ سفید و مشکی و در سایز های ۳۸ الی ۴۶ برای خرید در فروشگاه گل گیس موجود است. .... با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ایران ...
۱۹ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - موراکامی آن قدر آدم خاصی است که مصاحبه گر درباره اش این طور می گوید: « فکر ... همیشه قهوه را تلخ می خورم/ فری رز جلال منش/ نشر چشمه/ هفتاد و دو صفحه/ هشتصد تومان ... انتظامی، محمد علی طالبی، محمد کاسبی، محمد علی آهنگر، علیرضا زرین دست، ... اما مطالب خواندنی مجله یکی شعری است از چارلز بوکوفسکی با نام مردی با ...

عکس های قدیمی و جالب گوگوش به همراه بیوگرافی | سایت ...

www.overdoz.ir/aksaye.../عکس-های-قدیمی-و-جالب-گوگوش-به-همراه-بیو...
گوگوش , عکس های گوگوش , بیوگرافی گوگوش , گالری عکس گوگوش , تصاویر گوگوش ... اما آن طور که گوگوش در مصاحبهٔ مفصل خود با خانم هما احسان توضیح داده، این اسم را پدرش برای وی .... ۱۳۵۴ – شب غریبان دیگر بازیگران: شهرام شب پره، آرمان، جلال .... تک عکس های جدید بازیگران ایرانی (۸۲۲) · اس ام اس های جدید زیبا و خواندنی · جنیفر ...
کریس رونالدو، ستاره مغرور دوست داشتنی · گفتگوی خواندنی با جواد عزتی را از دست ندهید (1) ... فکر کردیم ممکن است مصاحبه دونفره جالبی شود. ... تقریبا یک ساعت و چهل دقیقه با وحید و سوگل خانم که اصرار دارد نام خانودگی اش طالب لو باشد، حرف زدیم. ..... ناگفته های جلال طالبی: عشقم را کشتند · شهره سلطانی با بازیگری شارژ می شود!

خواندنی در مورد جن - موتور جستجوی خبری | bings.ir

bings.ir/tag/خواندنی-در-مورد-جن-269475
نکات خواندنی این دیدار از نگاه گاردین به شرح زیر است: - * ایران و نیجریه 16 سال است ... باز می گردد، جایی که شاگردان جلال طالبی با نتیجه 2 بر یک آمریکا را شکست دادند. ... در مصاحبه ای در سال 2013 با Nuevofutbol، کابایرو توضیح داد که چگونه به ...
بخش‌های خواندنی کتاب «حاج قاسم». ۱۵ آذر, ۱۳۹۴ ... [این بخش برگرفته از مصاحبه حاج قاسم سلیمانی با دوهفته‌نامه «پیام انقلاب» در سال ۱۳۶۹ است.] من قاسم سلیمانی .... تازه‌ترین اثر نامزد جایزه جلال در راه کتابفروشی‌ها/ چاپ اشعاری از مجاهدی و محدثی‌خراسانی ... طالبی: هنرمند روشنفکر نما، بی بی سی فارسی را خاموش کند، دیگر هیچی نمی‌داند.
۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - برچسب ابوالفضل اینانلوپیمان طالبیحسن اسماعیل پوررادیو جوانسعید خرسندی ... با سلام فوق العاده زیبا بود از تموم کارهایی که شنیدیم زیباتر. ... به دلیل آلودگی هوا«احسان خواجه امیری» در بیمارستان بستری شد (عکس) ... به مناسبت تولد مولانا جلال الدین و روی اشعار این شاعر نامی«شهرام ناظری» آلبوم «رقصانه» را ...
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همچنین در احکامی جداگانه دکتر محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی،محمود یاوری و محمد خبیری به عنوان اعضای این کمیته منصوب شدند. در قسمتی از ...
درباره ما · تماس با ما · آرشیو · پیوندها · عضویت در خبرنامه · اوقات شرعی · آب و هوا ... خفن عکس های لو رفته مدل لباس عروس دکوراسیون آشپزخانه جالب و خواندنی آرایش چشم ...
۱ روز پیش - جلال آل احمد، نادر ابراهیمی، ایرج میرزا و سید اشرف‌الدین حسینی از جمله ... ببیند با خواندن مطلب به او بر میخورد و عصبانی می‌شود یا به میزان هر چند اندک او را دچار تحول می‌نماید. ... که انسانی و متفکرانه و منتقدانه باشد و اگر خنده دار هم بود که چه بهتر. .... ایرانگردی اینترنت اینترنت پر سرعت با جلال طالبی؛ مرد آرام فوتبال ...
در این مستند، داریوش اسدزاده به روایت زندگی خصوصی و هنری خود می‌پردازد و با حضور در ... پورشیرازی،علیرضا خمسه،فریده سپاه منصور،ابولقاسم طالبی،امین اله رشیدی و . ... و حسین عباسی(تصویربرداران)،جلال سعادت(صدابردار)،ابوالفضل نعمتی(برنامه ... اسکار26 ژوئن 2015 عکس هایی جالب و متفاوت از بازیگران نهنگ عنبر را در ادامه ...
خیلی جالب است، چون وقتی در مصاحبه بدون سانسور قبلی‌مان با همین سئوال سراغ خداداد ... کاویانپور است، آقای جلال طالبی، سرمربی وقت تیم‌ملی، من و حامد را صدا زد و با ما ...
۴ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - گروه فضای مجازی «خبرگزاری دانشجو» با توجه به علاقه مخاطبان جهت آگاهی از اخبار متنوع، می‌کوشد تا با ارائه بسته خبری از «خواندنی ترین اخبار فضای ..... کینه‌ای که این‌بار علی کریمی در یک مصاحبه‌ جنجالی آن را یادآوری کرد اما آنچه دایی را ... می‌گفتند جلال طالبی آنقدر از آقای گلش حرف‌شنوی دارد که به خواست او کریمی ...

کی‌روش موفق ترین مربی تاریخ فوتبال ایران+جدول مربیان ...

www.persianpersia.com/sport/spdetails.php?articleid=24204...184...
۱۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جلال طالبی 25 بازی 9. ... در بین این مربیان کارلوس کی‌روش با برد مقابل شیلی صاحب بهترین آمار تاریخ ... چهره جدید و خاص آزاده صمدی در فیلم جدیدش+عکس ... گفتگوی خواندنی با علی انصاریان و خانواده اش: کاش قبل از مادرم بمیرم!

زندگینامه یعقوب خبیری - خبرگزاری

khabargozari.xyz/search/?q=زندگینامه+یعقوب+خبیری
طالبی و یاوری سابقه سرمربیگری تیم ملی را دارند و خبيري سال ها عضوایرانی کمیته های ... چهره ای که با وجود آنکه سابقه روشنی در فوتبال ندارد، از اعضای موثر کمیته های مختلف ... همچنین طی احکامی جداگانه چهره هایی مثل محمد احسانی، جلال طالبی، فریدون معینی، محمود یاوری و .... مصاحبه خواندنی ابرو گوندش خواننده ترکی همسر رضا ضراب.
همزمان با انتشار اثر جدید در گفتگو با موسیقی ما عنوان شد؛ ... این اثر را می‌توان مجموعه‌ای آموزشی هم برای خواندن تصنیف و هم آشنایی با نحوه‌ی نواختن ریتم‌ها و در نهایت تمرین خواندن ..... + عکس هایی از تمرین کنسرت پروژه آرین کشیشی .... حکم سرپرستی فرزاد طالبی در دفتر موسیقی تمدید 4 ماهه شد ..... رهایی | صدیق تعریف، جلال ذوالفنون.
شما از این صفحه 5 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 8/23/15
۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - پس از سخنان طالبی، حمید احمدیان فرماندار ماکو با حضور در پشت تریبون سخنان خود ... سخنران بعدی این همایش وحید جلال زاده استاندار آذربایجان‌غربی بود که سخنرانی ... در تزیین محل از دیگر حاشیه‌هایی بود که شاید چندان جالب به نظر نمی‌آمد. ... بابک طالبی در این مصاحبه گفت: طرح جامع مرزی پلدشت در زیربنایی به میزان ...
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 4
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 35
 • آی پی دیروز : 40
 • بازدید امروز : 136
 • باردید دیروز : 140
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 415
 • بازدید ماه : 1,340
 • بازدید سال : 18,801
 • بازدید کلی : 205,133