close
چت روم
شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی

play1music

loading...

مجله تفریحی پیکس ناب

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی دانشجویانی که پایان نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش 6 تا 10 ماهه مدت سربازی استفاده می کنند. تاریخ انتشار : 9 دی 1394 بازدید : 452 نفر شرایط کاهش خدمت سربازی حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی در دیدار با اعضای کمیسیون های معاونت قضائی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت علم و دانش در دین مبین اسلام گفت: بر اساس روایات، با ارزش ترین مردم کسانی هستند که از دانش بیشتری برخوردار باشند و کم ارزش ترین…

آخرین ارسال های انجمن

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی

admin بازدید : 67 چهارشنبه 09 دي 1394 : 18:55 نظرات ()

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی

خدمت سربازی ، کاهش خدمت سربازی

دانشجویانی که پایان نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش 6 تا 10 ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

تاریخ انتشار : 9 دی 1394

بازدید : 452 نفر

شرایط کاهش خدمت سربازی

حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی در دیدار با اعضای کمیسیون های معاونت قضائی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت علم و دانش در دین مبین اسلام گفت: بر اساس روایات، با ارزش ترین مردم کسانی هستند که از دانش بیشتری برخوردار باشند و کم ارزش ترین آنها هم کسی است که علم و دانش وی کمتر است.

وی با تأکید بر اینکه نباید از تحقیق و پژوهش هیچگاه فاصله بگیریم، افزود: نباید با اخذ یک مدرک نسبت به فراگیری علم و دانش قانع شویم و تنها به آموخته های قبلی متکی باشیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه تحقیقات علمی برای تزیین قفسه ها و کتابخانه ها نیست، گفت: اگر ما بتوانیم از هر رساله و پایان نامه یک یا چند نکته خوب علمی استخراج و آن را کاربردی کنیم، موفق هستیم.

وی تدوین جزوات آموزشی برای نیروهای مسلح را مهم توصیف کرد و گفت: با توجه به اهمیت مسئله آموزش در پیشگیری از جرایم، این قابلیت وجود دارد که بتوانیم روی محتوا و شکل جزوات تهیه شده کار بیشتری انجام دهیم و از آیات و روایات، داستان، مصداق ها و لطیفه نیز استفاده کنیم تا عمق و غنای بیشتری به آنها ببخشیم.

خدمت سربازی ، کاهش خدمت سربازی ، شرط جدید خدمت سربازی

حجت الاسلام بهرامی با اشاره به اهمیت اقدامات کمیسیون های معاونت قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: مجموعه اقدامات و تلاش های این کمیسیون ها در زمینه تدوین قوانین و مقررات، پاسخ به استعلامات، رفع ابهام ها، جلوگیری از تشتت آراء و تلاش برای ایجاد وحدت رویه موجب تعالی سازمان می شود.

وی با اشاره به اقدامات ارزشمند سازمان قضایی نیروهای مسلح در جهت ارتقاء سطح دانش کارکنان به ویژه قضات، تصریح کرد: قضات دادسراها و دادگاه های نظامی از دانشی خوبی برخوردارند ولی نباید به همین مقدار اکتفا کنیم بلکه مستمراً در پی ارتقاء سطح دانش آنان باشیم.

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضائی نیروهای مسلح هم در این جلسه به اقدامات کمیسیون های این معاونت اشاره کرد و گفت: 25 عنوان جزوه آموزشی ویژه سربازان وظیفه و پایوران نیروهای مسلح در موضوعات کاربردی مختلف آماده شده و 25 عنوان دیگر نیز در دستور کار قرار دارد و امیدوارم بتوانیم آنها را در سال آتی ارائه نماییم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد مصدق گفت: فهرستی با صد عنوان پژوهشی برای رساله مقطع دکترا دوره پودمانی با هماهنگی قوه قضائیه تهیه شده که همکاران در صورت تمایل می توانند یکی از موضوعات را برای تحقیق خود انتخاب کنند.

وی افزود: افرادی هم به عنوان استاد ناظر در تهران و برخی استان ها تعیین شده اند و همکاران می توانند آنان را به جای استاد راهنما برای نظارت به رساله خود تعیین کنند.

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح ادامه داد: این صد موضوع به نوعی به اهداف سازمان قضایی نیروهای مسلح مرتبط است و ما می توانیم از نتیجه این تحقیقات استفاده کنیم.

حجت الاسلام مصدق با اشاره به اجرای طرح بهره گیری از نخبگان و افراد دارای تحصیلات عالی گفت: با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح دانشجویانی که پایان نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با سازمان و نیروهای مسلح ارائه کنند پس از بررسی از امتیاز کاهش 6 تا 10ماهه مدت سربازی می توانند استفاده کنند.

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی 2.5/5 4

منبع : جام جم

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی - خبرگزاری مهر ...

www.mehrnews.com/news/.../شرایط-جدید-کاهش-۶-تا-۱۰-ماهه-خدمت-سرباز...
۱۱ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی. مشمولان خدمت سربازی ... نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی - خبرده - نصربلاگ

khabarde.nasrblog.com/125/شرایط-جدید-کاهش-مدت-خدمت-سربازی
۵ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
۷ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش خدمت سربازی ... قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 94 | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی-و-معافیت-ها/
۴ روز پیش - خبر ۱۲ مهر ۹۴ -ارائه سه خدمت جدید سربازی در اینترنت (خبرگزاری مهر) ... شده است مدت مذکور برایشان به عنوان غیبت از سربازی محسوب شده و مطابق قانون سه ماه .... کمتر از ١٨ ماه است که با افزایش میزان تحصیلات، زمان آن کاهش پیدا می‌کند.

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی - دانلود آهنگ با لینک ...

nex4u.loxblog.com/.../شرایط%20جدید%20کاهش%20مدت%20خدمت%20سر...
۱ ساعت پیش - ۱۰ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی. مشمولان خدمت سربازی ... نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی ...

حذف کسر خدمت متاهلین به بهانه 21 ماهه شدن مجدد سربازی! - کیهان

kayhan.ir/.../news/.../حذف-کسر-خدمت-متاهلین-به-بهانه-21-ماهه-شدن-مجدد-...
آیا بهتر نبود که ستاد کل نیروهای مسلح علی رغم کاهش طول مدت خدمت سربازی برای کل مشمولین ... یا مدت کسری خدمت مشمولین متاهل دارای فرزند را نسبت به گذشته بدون تغییر حفظ می کرد؟ ... که با توجه به بالارفتن سن جوانان و عدم درک درست مسئولین از شرایط سخت زندگی به نظر می رسد ... تحریم های جدید با خط دهی فتنه گران(گزارش روز).

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی

khazar24.ir/index.php/siasi/item/910-2015-12-30-10-23-22
۲ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... و نیروهای مسلح ارائه کنند پس از بررسی از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ماهه مدت سربازی می توانند استفاده کنند.

سپید آنلاین شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی

www.sepidonline.ir/2029-شرایط-جدید-کاهش-۶-تا-۱۰-ماهه-خدمت-سربازی.h...
۲ ساعت پیش - ... نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند. حجت الاسلام.
شرايط جديد معافيت ها و كسر مدت خدمت سربازي اعلام شد ... وي تاكيد كرد: بنابر تغييرات انجام شده در اين قانون، كسر خدمت بسيجيان فعال از يك سال به شش ماه كاهش يافت.
شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

نسیم آنلاین | شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی

www.nasimonline.ir/.../شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-سربازی
۹ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می‌کنند.

قوانین جدید مدت خدمت سربازی در سال 94

parkweb.ir/قوانین-جدید-مدت-خدمت-سربازی-در-سال-94/
قوانین جدید مدت خدمت سربازی در سال 94. ... کاهش مدت خدمت سربازی در سال 94. خانه سرگرمی کاهش مدت خدمت سربازی در سال 94 بر اساس قوانین جدید سریال جدید. بیشتر.

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی - دانلود با لینک ...

new4news.rozblog.com/news/.../شرایط-جدید-کاهش--تا--ماهه-خدمت-سرباز...
۱۱ ساعت پیش - معاون سازمان…,شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ,دانلود با لینک مستقیم. ... اصلي/شرايط جديد معافيت ها و كسر مدت خدمت سربازي اعلام شد.
قانون جدید سربازی با تغییر در محوریات اساسی مانند شرایط جدید در معافیت از خدمت، ... با بررسی‌های کلی، مدت زمان خدمت وظیفه عمومی که برای مدتی کوتاه به 18 ماه کاهش ...

جزئیات کامل مدت سربازی و کسری های خدمت در سال 93

www.amazing.ir/.../full-details-for-military-service-deficit-in-93-years/
حذفیات خدمت سربازی خرید خدمت در سال 93 قانون سه برادری در سال 93 قانون سربازی 93 ,مدت ... جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره کاهش مدت خدمت سربازان متاهل نیز گفت: طرح ... هشدار های پلیس فتا درباره شیوه های جدید کلاهبرداری.

شرایط جدید خدمت سربازی متاهلین

00060.ir/+شرایط+جدید+خدمت+سربازی+متاهلین
ایسنا - مشمولان متاهل از سربازی معاف می‌شوند؟ سربازی متاهلین - cloob.com نظام وظیفه و خدمت سربازی کاهش مدت سربازی متاهلین تکذیب شد معافیت سربازی برای ...
۱۰ ساعت پیش - تلکس دولت بهار: شرايط جديد كاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازي ... با نيروهاي مسلح ارائه كنند، از امتياز كاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازي استفاده مي كنند.

وضعیت خدمت سربازی متاهلین | آسمونی

www.asemooni.com/lifestyle/soldier/service-status-of-married
وضعیت خدمت سربازی متاهلین,خدمت سربازی متاهلین,سربازی,وضعیت سربازی ... کند و این موضوع نیاز به بازنگری قانون دارد و با توجه به شرایط جدید باید بررسی شود. ... فرهنگی در سال ۱۳۹۱ کاهش مدت خدمت سربازی متناسب با سن ازدواج و تعداد فرزندان و ...

سربازی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/سربازی
کشورهای بدون ارتش کشورهای بدون خدمت سربازی اجباری کشورهای در حال برچیدن ...... باقی‌مانده‌اند اما قانون جدیدی که در سال۲۰۰۴ تصویب شد باعث کاهش مدت این خدمات شد.

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی | خبرگزاری ایلنا

www.ilna.ir/بخش...5/334004-شرایط-جدید-کاهش-تا-ماهه-خدمت-سربازی
۸ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می‌کنند.

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی | پرتال روزنه نور

rozanenor.ir/شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-سربازی/
۱۰ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... مرتبط با سازمان و نیروهای مسلح ارائه کنند پس از بررسی از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ماهه مدت سربازی […].

ایسنا - سردار كمالي

www.isna.ir/fa/tag/9a2e05a4a5ef403c/سردار%20كمالي
شرایط ورود مشمولان غایب خارج از کشور به ایران ... جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: مدت خدمت سربازی در سال 94 همچون گذشته ... جزییات جدید معافیت ریالی دانشجویان انصرافی و سربازان فراری/ احتمال قطع یارانه مشمولان غایب ... طرحی که براساس آن احتمال کاهش طول مدت خدمت سربازی مشمولان متاهل وجود دارد، خبرداد.
۱۰ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
۶ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی. ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی | اخبار جوان - ...

akhbarejavan.ir/fa/news/509845/شرایط-جدید-کاهش-مدت-خدمت-سربازی/
۵ ساعت پیش - اخبار اجتماعی - دانشجویانی که پایان نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش 6 تا 10 ماهه مدت ...

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی - آفتاب دنا

aftabedena.ir/شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-سربازی/
۱۰ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی | نیوزفان

news.honarfun.ir/item/166789_شرایط-جدید-کاهش-مدت-خدمت-سربازی
دانشجویانی که پایان نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش 6 تا 10 ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
۷ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
۹ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی | اخبار شمال - اخبار ...

news.shomalgardi.com/.../news/.../شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-س...
۹ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش خدمت سربازی - هورنیوز

hoornews.com/1394/10/09/شرایط-جدید-کاهش-خدمت-سربازی/
۹ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش خدمت سربازی ... قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
۹ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی - عصر ایران - ...

khabar.parsijoo.ir/.../showpost?...شرایط+جدید+کاهش...خدمت+سربازی...
۱۱ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
۱۱ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی. ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی - شما و خبر

www.shomaokhabar.com/news/.../شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-س...
۷ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... و نیروهای مسلح ارائه کنند پس از بررسی از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ماهه مدت سربازی می توانند استفاده کنند.

تغییر و تحولات جدید در خدمت سربازی - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار اجتماعی
نحوه بهره‌مندی نخبگان و استعدادهای برتر از تسهیلات سربازی، تسهیل شرایط خروج .... اخبار مربوط به کاهش طول مدت سربازی گفته بود: در حال حاضر مدت خدمت سربازی 21 ...

شرايط جديد کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازي - خراسان

www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=2365409...All
۱۰ ساعت پیش - شرايط جديد کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازي ... و حقوقي مرتبط با نيروهاي مسلح ارائه کنند، از امتياز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازي استفاده مي کنند.

قانون جدید سربازی و شروط معافیت‌ها /حذف معافیت «تک‌فرزند ...

haraznews.com/12165/قانون-جدید-سربازی-و-شروط-معافیت‌ها-حذ-12165
قانون جدید سربازی و شروط معافیت‌ها /حذف معافیت «تک‌فرزند ذکور با پدر بالای ‌۶٠ سال» ... معاون انسانی ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به مدت خدمت سربازی خاطرنشان کرد: ... در صورت دارابودن مشمول مازاد و با اجازه فرمانده معظم کل قوا مدت سربازی را کاهش یا ...
سردار سرتیپ پاسدار موسی کمالی پیرامون قانون جدید خدمت وظیفه عمومی گفت: مدت خدمت سربازی 24 ماه بوده ولی ستاد کل در صورت کمبود یا داشتن مازاد می تواند آن را ...
سايت ايثار - شرايط جديد كسر از خدمت فرزندان ايثارگران - ... طرح كاهش خدمت سربازي آيا شامل فرزندان افرادي كه در دوره جنگ تحميلي در منطقه عملياتي حضور داشته اما ...

مدت زمان سربازی جدید

linkgardi.ir/news/مدت-زمان-سربازی-جدید
Lahzehnama.ir | اعلام مدت زمان جدید خدمت سربازی - لحظه نما ... شد ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۳ جانشین منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح ،در خصوص افزایش مدت خدمت سربازی ، کاهش برخی از کسرخد ... آیا در قانون جدید مدت زمان سربازی افزایش و به 24 ماه می.

خبر خوش برای متاهلین خدمت سربازی (کسر خدمت سربازان متاهل!)

www.ssmt.ir/.../خبر+خوش+برای+متاهلین+خدمت+سربازی+(کسر+خدمت+س...
۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در قانون جدید پیش‌بینی شده که میانگین حقوق سربازان افزایش یابد که این موضوع .... پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه ...

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی صبح چهارشنبه 9 دی ...

khabarche.ir/خبر/3803493/شرایط-جدید-کاهش-۶-تا-۱۰-ماهه-خدمت-سربازی
۹ ساعت پیش - 37 دقیقه پیش شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.
سردار کمالی: از سال 94 مدت خدمت سربازی 24 ماه خواهد شد و تا 22 بهمن ماه تسهیلات خوبی ... سال 94 به مجلس پیشنهاد کرده است که فروش خدمت سربازی در قالب جدیدی احیا شود. ... اجرای این قانون به طور حتم با کاهش سربازان کشور همراه خواهد بود و این درحالی ...

آخرین اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی در سال 94 ...

iranestekhdam.ir/آخرین-تغییرات-خدمت-سربازی/
۴ روز پیش - خبر ۱۱ مرداد ۹۴: معافیت‌ جدید برای مشمولان خدمت‌ سربازی (منبع: خبرگزاری فارس) ... مدت مذکور برایشان به عنوان غیبت از سربازی محسوب شده و مطابق قانون سه ماه ..... طلایی تصریح کرد: با کاهش جرایم در واقع میزان اقتدار و نظم در سازمان‌ها ...

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی - قزوین امروز

www.qazvin.info/.../شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-سربازی.html
شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... مرتبط با سازمان و نیروهای مسلح ارائه کنند پس از بررسی از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ماهه مدت سربازی می توانند استفاده کنند.

آخرین شرایط کسری خدمت سربازی

nasim.xyz/+آخرین+شرایط+کسری+خدمت+سربازی/
آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها سال 94 | «ای … جزئیات کامل مدت سربازی و کسری های خدمت در سال 93 شرايط کاهش مدت خدمت سربازي شرایط جدید معافیت و ...
۱۸ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - تغيير نحوه خريد بيمه خدمت سربازي /طرح تعويض كارت‌هاي پايان خدمت/مكان خدمت تمام سربازان ... درخواست احتساب سوابق مدت خدمت نظام وظيفه را تكميل تا امكان اقدامات بعدي براي آنها فراهم شود. .... افزايش معافيتها در قانون جديد سربازي.

تماس با ما

khabarontime.ir/news/28167256/شرایط-جدید-کاهش-مدت-خدمت-سربازی
خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-aup-9410-146.jpg- ...

دورود خبر » بایگانی » معافیت جدید یا کاهش مدت سربازی نداریم

www.doroudkhabar.ir/1390/.../معافيت-جديد-يا-كاهش-مدت-سربازي-نداريم
خدمت سربازی تا پایان سال جاری 18 ماه است و تنها افرادی که شرایط استفاده از ... با رد شایعه کاهش مدت خدمت سربازی، اعلام کرد: معافیت جدید یا کاهش مدت سربازی نداریم.

اخبار روز » Blog Archive » شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی

nchse.ir/شرایط-جدید-کاهش-مدت-خدمت-سربازی/
شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی. ارسال شده در تاریخ 2015/12/30 | مرتبط با : اخبار | تعداد بازدید : 0 | دیدگاه‌ها برای شرایط جدید کاهش مدت خدمت سربازی بسته هستند.
سلام. سایت جدید اعتراض: امضای نامه به نمایندگان برای کاهش مدت سربازی به یک سال. حتما اطلاع دارید که یک فوریت طرح اصلاح قانون نظام وظیفه عمومی تصویب شده و تا ...

فروش خدمت سربازی در سال 94 | نحوه خرید و قیمت

www.topnaz.com › مطالب خواندنی و اخبار › اخبار اجتماعی
وی با بیان اینکه در این شرایط این موضوع که طول مدت سربازی این دسته از مشمولان .... ۱۹ آذر ۹۳ – شیوه جدید خرید خدمت مشمولان غایب / مشمولان ۲۷ تا ۵۰ساله با بیش از ۸ سال .... و کاهش مدت زمان سربازی بر اساس عرضه و تقاضا است، بیان کرد: طبق ماده 4 قانون ...

کاهش زمان خدمت سربازی برای افراد متاهل و دارای فرزند/ دوره نظام ...

www.mizanonline.ir/.../news/.../کاهش-زمان-خدمت-سربازی-برای-افراد-متاه...
۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کاهش زمان خدمت سربازی برای افراد متاهل و دارای فرزند/ دوره نظام وظیفه 24 ماهه شد ... خبر داد و اظهار کرد: به موجب ماده 4 قانون خدمت وظیفه عمومی، طول مدت سربازی 24 ماه ... سردار کمالی همچنین از تسهیلات جدید برای مشمولان غایب خبر داد و گفت: ...
۷ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می‌کنند.
در قانون جدید سربازی، شرط عبور از کنکور برای بهره‌مندی از معافیت تحصیلی .... با توجه به احتمال کاهش موالید ذکور، ممکن است طول مدت خدمت سربازی در آینده به 24 ماه ...
۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 100+پست - ‏88 نویسنده
تمام کسانی که از ابتدای 91 اعزام میشوند 21 ماه خدمت مقدس سربازی را باید ..... به خدمت اعزام مي‌شوند به نسبت مدت قانوني آن كه 24 ماه بوده حسب مورد كاهش ... آيا براي ادامه خدمت و مدت زمان آن مشمول قانون جديد سال 91 مي شوم و يا قانون قبل از آن؟
۴ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سردار کمالي با تاکيد بر اينکه طرح افزايش مدت خدمت سربازي در حال ... که در سال 90 (يعني قبل از اجرايي شدن قانون جديد) واجد شرايط بهره مندي از ...

مهر ماه 94 و خرید خدمت در سال 94 | عکس جدید 94

pixmodel.ir/مهر-ماه-94-و-خرید-خدمت-در-سال-94/
۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۳ روز پیش – ۲۳ اسفند ۹۳ – جزئیات بخشش ماه های خدمت و کاهش سربازی تحصیل کرده ها اعلام … ۱۸ آذر ۹۳ ... ۳ ماه کسر خدمت از ۲۴ ماه مدت خدمت سربازی مشمولان متاهل اعزامی سال ۹۴ … .... آخرین خبر نحوه خرید و شرایط خدمت سربازی در سال ۹۴.

شرايط استفاده از معافيت‌های جديد سربازي

www.iranhall.com/feed/sport/api/page/shownews/?newsid=9760
آيا شرايط سني براي استفاده از معافيت سه‌فرزند خدمت كرده از يك خانواده ملاك عمل است؟ .... از مزاياي كاهش خدمت 10 ماه سابقه جبهه براي فرزند دوم بايد چه اقداماتي انجام دهند. ... مدت جبهه و جانبازي افراد در دوره خدمت سربازي نيز براي استفاده از تسهيلات مربوط ...

افزایش مدت خدمت سربازی | NiazeRooz

boro.niazerooz.com/hot-keys/افزایش-مدت-خدمت-سربازی/
با کاهش روبرو شده و به همین علت موضوع افزایش مدت خدمت سربازی مطرح و در حال حاضر ... جزئیات قانون جدید سربازی/ تغییرات معافیتها و خدمت سرباز معلمان به گزارش ...
شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی. ... مرتبط با سازمان و نیروهای مسلح ارائه کنند پس از بررسی از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ماهه مدت سربازی می توانند استفاده کنند.
۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اما بر اساس قانون جديد بار ديگر طول دوره خدمت سربازي مانند قانون خدمت ... الحاق شد که يکي از اين تغييرات کاهش مدت زمان سربازي از 24ماه به 21ماه بود.

شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی :: مشرق نیوز - Like

pajvak.com/main/article/.../شرایط-جدید-کاهش-6-تا-10-ماهه-خدمت-سربازی
۳ روز پیش - شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی. ... دانلود · دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام "حالت چطوره" دانلود آهنگ جدید امین حبیبی به نام "دیشب ...

خدمت سربازی برای متاهلین

posthaa.ir/detail/خدمت-سربازی-برای-متاهلین/article/98/
کاهش مدت خدمت سربازی متاهلین ،مشمولان متاهل از خدمت سربازی معافند سردار موسی ... ،قانون جدید کاهش خدمت سربازی ویژه متاهلین دوران خدمت سربازی برای آقایان متاهل .
وی در رابطه با کاهش مراجعه مشمولان خدمت به دفاتر پستی و پلیس ۱۰+ اظهار کرد: طی ... و گفت: مشمولان به خدمت برخلاف سال های گذشته می توانند تاریخ اعزام خود را در مدت زمان ... ببخشید در قانون جدید سربازی چرا باز درجه ها را کاهش دادند الان با مدرک لیسانس ...
شرایط جدید کسر از خدمت فرزندان جانبازان - روزنوشت های جانبازی - دست نوشته های ... وی ، این کاهش خدمتی را برابر مصوباتی اعلام کرد که در چند سال اخیر از سوی این ستاد ... پاسداران انقلاب اسلامی، 45 روز تا سه ماه از مدت خدمت سربازی آنان کسر می شود .

یوز - آخرین اخبار شرایط جدید کاهش

www.yooz.ir/news/?t=0&i=1&s...شرایط%20جدید%20کاهش
شرایط جدید کاهش 6 تا 10 ماهه خدمت سربازی ... با موضوعات قضایی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارایه کنند، از امتیاز کاهش 6 تا 10 ماهه مدت سربازی استفاده می کنند.

ترفند جدید برای معافیت از خدمت سربازی + عکس | تیتر دانلود

titdownload.ir/ترفند-جدید-برای-معافیت-از-خدمت-سربازی/
عکس, معافیت های جدید در سربازی, پیشنهاد دولت برای خرید خدمت سربازی, ایسنا, ... ترفند اینترنت پروژه تحقیقاتی، از خدمت سربازی به مدت ۲ ماه تا پایان خدمت معاف شوند. ... از کاهش خدمت ۳ ماهه چه خبر ميگن فعلا خبري نيست و شايد اصلا اجرايي از شرایط ...

Lahzehname.ir | اعلام مدت زمان جدید خدمت سربازی - لحظه نما

lahzehnama.ir/fa/news/1011/اعلام-مدت-زمان-جدید-خدمت-سربازی
۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سردار موسی کمالی در خصوص واجدین شرایط استفاده از تسهیلات کسر خدمت ... معافیت های جدید و یا کسر خدمت ،کاهش مدت خدمت و یا فروش خدمت سربازی ...
سازمان وظيفه عمـومي نـاجـا اعلام كرد: مدت خدمت دوره ضرورت براي مشمولاني كه از فروردين ... گرفته شد كه تمامی معافیت‌ها و امتیازات سربازی برمبنای قانون جدید اجرایی شود.
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شرایط جدید پذیرش دانشجو در دانشگاه امام صادق در سال تحصیلی 95-96 .... سربازان مخترع مشمول کاهش میزان دوره خدمت می شوند; نخبگان برای کسر خدمت به ... با مشمولان غایب اعلام کرد و گفت: در حال حاضر مدت خدمت سربازی ۲۱ ماه است و به ...

آخرین خبر از افزایش مدت خدمت سربازی - صبحانه آنلاین ...

sobhanehonline.com/fa/news/.../آخرین-خبر-از-افزایش-مدت-خدمت-سربازی
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به گزارش صبحانه ، سردار موسی کمالی در مورد واجدین شرایط استفاده از ... معافیت های جدید و یا کسر خدمت، کاهش مدت خدمت و یا فروش خدمت سربازی ...
مشمولانی که در طول مدت غیبت یا حین خدمت شرایط معافیت پدر، مادر، برادر، خواهر بیمار ... مدیر مشمولان نیروهای مسلح درباره شرایط جدید کسر خدمت کارکنان وظیفه اظهار ..... جانبازی و مدت زمان حضور در جبهه جهتکاهش مدت زمان خدمت سربازی فرزندان جانبازان و ...

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی - خبرگو

khabargo.ir/شرایط-جدید-کاهش-۶-تا-۱۰-ماهه-خدمت-سربازی/
۸ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی ... و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده می‌کنند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قائم مقام بانک مرکزی از "سیاست جدید دولت" برای کاهش نرخ تورم به 13 درصد در سال 94 خبر داد! ... دوره خدمت سربازی ۲۴ماهه شد/ اجرای قانون جدید از ابتدای سال ۹۴ ... احتمال افزایش 3 ماهه مدت خدمت سربازی - سایت خبری تحلیلی .
8قانون جدید وظیفه عمومی تشریح شد - ایلنا ایلنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا مفاد قانون جدید وظیفه عمومی را تشریح ... از خدمت سربازی معاف شوند گفت: با توجه به ...

مدت زمان آموزشی سربازی

www.bargozideha.com/tag/مدت-زمان-آموزشی-سربازی
شرایط کاهش مدت سربازی مدت خدمت سربازي اينطوري نيست كه يك عده اينجا ... قوانین جدید سربازی و زمان اجرای آنها مدیر مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قانون جدید ...

شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی - پایگاه خبری ...

elat.ir/1394/10/شرایط-جدید-کاهش-۶-تا-۱۰-ماهه-خدمت-سرباز-2/
۸ ساعت پیش - شرایط جدید کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه خدمت سربازی - پایگاه خبری تحلیلی علت. ... با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش ۶ تا ۱۰ ماهه مدت سربازی استفاده ...
در کشورمان ایران هم خدمت سربازی اجباری در نهم آبان ۱۲۹۴ تصویب و در زمان ..... است که با افزایش میزان تحصیلات، مدت خدمت سربازی کاهش زیادی پیدا می کند یعنی کسی ..... عدم استمرار شرایط تعیین شده، معافیت موقت صادره باطل و به وضعیت جدید آنان ...

خدمت وظیفه سربازی ۲۴ ماه شد / جدیدترین قوانین نظام وظیفه ...

pnuna.com/1393/07/خدمت-وظیفه-سربازی-24-ماه-قوانین-سربازی.html
۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی گفت: با توجه به کاهش موالید و ضرورت برنامه ریزی جهت افزایش جمعیت ... ایین نامه جدید معافیت پزشکی از ۱ مرداد اجرایی شده و طبق یکی از بند های اون که در تمام .... حالا که قراره ۹۴ اعزام بشم کدوم قانون برای مدت خدمت شامل حال من میشه؟

خدمت سربازی 93 - اخبار مسکن

www.justsearch.ir/dsdpjmyfnrcqcsvdmvndnsdcacyrctdndf.html
۴ روز پیش - و کاهش سربازی تحصیل کرده ها اعلام شد ۲۰ اسفند ۹۳ – احتمال . ... 93 ,مدت سربازی در سال 93 زمان اعزام در سال 93 کسری ایثارگری در سال 93.1 روز پیش . ... شرایط جدید خرید سربازی و خدمت مشمولان وظیفه غایب سال 945 فوریه 2015 .

کاهش مدت سربازی متاهلین تکذیب شد

www.aiau.ir › ... › اخبار نظام وظیفه دانشگاهیان
۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - به گزارش خبرگزاری پانا، سردار سرتیپ پاسدار موسی کمالی در جمع خبرنگاران پیرامون قانون جدید خدمت وظیفه عمومی گفت: مدت خدمت سربازی 24 ماه ...
نحوه بهره‌مندی نخبگان و استعدادهای برتر از تسهیلات سربازی، تسهیل شرایط خروج ... متاهل، احتمال تعدیل یا حذف سربازان امریه و همچنین احتمال افزایش طول مدت خدمت سربازی به ... می‌شود به ایسنا گفت: شایعات مربوط به کاهش طول خدمت سربازی صحت ندارد.

کاهش مدت سربازی - bookha

bookha.hostik.ir/کاهش-مدت-سربازی.html
کاهش مدت سربازی,مدت سربازی کاهش می یابد! جانشین اداره ... نگرشی بر کاهش , خوشایند سازی , سربازی داوطلبانه یا حذف خدمت سربازی. بیشتر... شرايط کاهش مدت خدمت سربازي ... خدمت سربازی و خدمت سربازی 94 و مدت خدمت سربازی و خبر جدید ... خطرات ...

شرایط جدید خرید سربازی و خدمت مشمولان وظیفه غایب سال 94

www.goodsearching.ir/dtcfyjmyfnrnjdsdsncvndnsdcacyctdqnjrctdsdf.html
و کاهش سربازی تحصیل کرده ها اعلام شد ۲۰ اسفند ۹۳ – احتمال ...12 مارس 2015 . ... شرایط جدید خرید سربازی و خدمت مشمولان وظیفه غایب سال 94جزئیات کامل مدت سربازی ...

خبر جدید خدمت سربازی در سال 94 قانون معافیت پزشکی ...

freedownloadnewr.com/.../خبر-جدید-و-داغ-خدمت-سربازی-در-سال-1394/
۲۶ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر جدید و داغ خدمت سربازی در سال 1394 قانون جدید معافیت پزشکی کفالت ... مدت قانون جدید قانون جدید خدمت در سال ۹۴ به ۲۱ ماه کاهش یافت تحلیلی ...

شرایط جدید معافیت سربازی (فشن3795) مدیر مشمولین - کلوب

www.cloob.com/c/fash1on/1798446
۱۶ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. - شرایط جدید معافیت سربازی (فشن3795) مدیر مشمولین. ... كاهش مدت خدمت نظام وظیفه بر اساس مصوبه ستاد كل نیروهای مسلح از ۳۰ آبان ماه اجرایی خواهد ...
۲۵ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اولین گام برای گرفتن کسری خدمت سربازی عضویت در بسیج است، اگر هنوز ... در قانون فعلی در ازای هر یک سال سابقه بسیج فعال به شما 45 روز کسری خدمت می ... بشود تا بتواند محل جدید یگان خود را پیدا کند،برای صدور کارت هم دو فیش در ... اعلام کرده اند که از سال 94 به بعد باز هم طول مدت خدمت همان 24 ماه سابق می شود.

خدمت سربازی برای متأهلین و افرادی که دارای فرزند هستند ...

www.radiogoftogoo.ir/content/-/asset_publisher/.../content/.../164952
۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سردار موسی کمالی در خصوص شرایط جدید خدمت سربازی گفت: در اجرای ماده ... صورت مازاد مشمولین و یا کاهش آن‌ها مدت خدمت سربازی را کم یا زیاد کند لذا با ...

اخبار جدید از خدمت سربازی آفتاب

matlabhaa.ir/detail/7a1da6a39af3a47bf9d7d6328da077e5/article/4/
خدمت نظام وظیفه سربازی امریه،نگرشی بر کاهش خوشایند سازی سربازی داوطلبانه یا ... اخبار جدید از خدمت سربازی آفتاب،سردار زاده کمند مشمولانی که در سال اعزام بودند یک تن ... خدمت سربازی سال 91 سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد مدت خدمت دوره ضرورت .

مدت زمان خدمت سربازی در سال 94 کاهش یافت | تیتر دانلود

downloadtit.ir/tag/مدت-زمان-خدمت-سربازی-در-سال-94-کاهش-یافت/
شرایط ۲۱ ماهه شدن سربازی در سال ۹۴ به جای ۲۴ ماه ... با موافقت سرلشکر فیروزآبادی مدت خدمت وظیفه امسال از ۲۴ ماه به ۲۱ ماه, کاهش دوره خدمت سربازی به ۲۱ ماه/ ... دانلود رایگان فیلتر شکن جدید فیلتر بشکن جدید قندشکن · هک تلگرام صد در صد تضميني !

قوانین جدید خدمت سربازی و - درباره ی ما

srchfa.ir/news/7a1da6a39af3a47bf9d7d6328da077e5_9/
به گفته وی، معیار محاسبه طول مدت خدمت سربازی، سال اعزام است و به عنوان مثال آن ... كه خدمت از 18 ماه به 21 ماه افزايش داديد؟isna.ir ○ خدمت سربازی ۲۱ ماه شد - خبرآنلاین ...

شرایط جدید سربازی متاهلین

farth.11skin.ir/شرایط-جدید-سربازی-متاهلین.html
شرایط جدید سربازی متاهلینسربازی, سازمان وظیفه عمومی ناجا, سرباز فراری , مشمولان غایب, ... شرایط خدمت سربازی متاهلین ... کاهش مدت سربازی متاهلین تکذیب شد .

شرایط جدید کسر از خدمت فرزندان جانبازان

vazeh.com/n-832550.html
معافیتهای جدید خدمت سربازی سردار موسی کمالی سردار! ... در جبهه جهت کاهش مدت زمان خدمت سربازی فرزندان جانبازان و ایثارگران به چه صورت است؟ ... در نتیجه اگر یک ...
۲۳ مهر ۱۳۸۷ ه‍.ش. - خبرگزاري جمهوري اسلامي ۲۳/۰۷/۸۷ مدير مشمولين ستاد كل نيروهاي مسلح روز سه شنبه اعلام كرد كه مدت زمان خدمت مقدس سربازي در مناطق عادي دو ماه و در ...

قانون جدید سربازی از ابتدای بهمن ماه اجرا می شود

www.mamirahmadi.ir/print.php?ToDo=ShowArticles&AID=5216
قانون جدید سربازی با تغییر در محوریات اساسی مانند شرایط جدید در معافیت از ... با بررسی‌های کلی، مدت زمان خدمت وظیفه عمومی که برای مدتی کوتاه به ۱۸ ماه کاهش داده ...
وی با اشاره به کاهش مدت زمان سربازی بر اساس میزان تحصیلات اظهار کرد: مشمولان .... قانون جدید خدمت سربازی صدای ایران در سال جدید مدت خدمت وظیفه از ۲۴ ماه به ۲۱ ماه …

مدت خدمت سربازي

art.coyotecanyon.biz/مدت-خدمت-سربازي/
شرايط کاهش مدت خدمت سربازي جام جم آنلاين موضوع سربازي معافيت و کسر خدمت و خريد خدمت ... نگرشی بر کاهش , خوشایند سازی , سربازی داوطلبانه یا حذف خدمت سربازی ...
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 4
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 35
 • آی پی دیروز : 40
 • بازدید امروز : 170
 • باردید دیروز : 140
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 449
 • بازدید ماه : 1,374
 • بازدید سال : 18,835
 • بازدید کلی : 205,167