close
چت روم
امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است

play1music

loading...

مجله تفریحی پیکس ناب

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر اینکه امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید این علاقه مندی تقویت شود تا ایران مثل الان در کنار کشورهای ناامن منطقه، همچنان امن و استوار بماند. خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، لیبی، افغانستان و سومالی، گفت: اغلب اختلافات به خاطر تمسک به عقاید باطل است که می‌خواهند مسلمانان را در جهان خشن معرفی کنند.  …

آخرین ارسال های انجمن

امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است

admin بازدید : 53 یکشنبه 29 آذر 1394 : 22:32 نظرات ()
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر اینکه امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید این علاقه مندی تقویت شود تا ایران مثل الان در کنار کشورهای ناامن منطقه، همچنان امن و استوار بماند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، لیبی، افغانستان و سومالی، گفت: اغلب اختلافات به خاطر تمسک به عقاید باطل است که می‌خواهند مسلمانان را در جهان خشن معرفی کنند.

 

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عصر امروز در همایش «وحدت حوزه و دانشگاه» که با حضور محققین، پژوهشگران، مسؤولین و معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد یادگار امام (ره) برگزار شده بود، خاطر نشان کرد: این واحد از واحدهای خوب دانشگاه آزاد اسلامی است، که تاکنون موفقیت‌های بسیاری را کسب کرده و توانسته در بخش‌های مختلف بدرخشد.

 

وی با بیان اینکه مأموریت اصلی دانشگاه تا به امروز آموزش بوده است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی وارد مرحله جدید پژوهش شده است که این امر با استفاده از سامانه ساها که شامل 7500 آزمایشگاه است، امکان پذیر است.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با قدردانی از مسؤولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) برای برگزاری همایش وحدت حوزه و دانشگاه، به شهادت دکتر مفتح در 27 آذرماه اشاره کرد و گفت: وحدت همه اقشار جامعه، خواسته اسلام و قرآن است.

 

وی اختلاف نظر و حتی اختلاف عقاید را برای انسان‌ها طبیعی دانست و گفت: آنچه که مذموم شده تنازع است که متأسفانه الان دنیای اسلام به اینجا رسیده است.

 

هاشمی رفسنجانی، با تقبیح افکار نادرست وهابی‌ها و تشریح فراز و فرود ظهور آنها در بدنه اسلام، گفت: جدیداً سر بر آوردند که دارند اسلام را بدنام و دنیا را نا امن می‌کنند.

 

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، لیبی، افغانستان و سومالی، گفت: اغلب اختلافات به خاطر تمسک به عقاید باطل است که می‌خواهند مسلمانان را در جهان خشن معرفی کنند.

 

وی اصرار رسانه‌های صهیونیستی و امپریالیسم برای معرفی داعش به عنوان دولت اسلامی را در راستای تبلیغ منفی علیه اسلام دانست و گفت: جنایت‌های این گروه در زمان بربریت انسان‌ها هم شاهد ندارد.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به گفت‌وگوی امروز خود با رئیس مجلس سنای فرانسه، گفت: دنیای امروز به خاطر اوج گیری‌های اقدامات تروریستی نگران کننده و می‌توان گفت جنگ جهانی سوم است.

 

هاشمی رفسنجانی با اشاره به تعالیم غلط نیروهای گروه‌های تروریستی، گفت: به آنها می‌گویند از محل قتل بر بال ملائک به بهشت می‌روید که این‌گونه خود را در انفجارات پودر می‌کنند و دیگران را می‌کشند.

 

وی ادامه داد: بعضی‌ها نمی‌دانند و آنها را با بمب‌های ساعتی برای گرفتن خبر و اطلاعات به میان جمعیت‌ها می‌فرستند و از دور منفجر می‌کنند.

 

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اشراف وزارت اطلاعات نسبت به اقدامات گروه‌های تروریستی، گفت: اخیراً سه نفر از شرق کشور وارد شده‌اند که قصد داشتند در نماز جمعه، حرم امام رضا(ع) و حرم حضرت معصومه(س) بمب‌گذاری کنند و مردم را به شهادت برسانند.

 

ایشان با اشاره به سخنان این سه نفر، گفت: یک نفر را که برای توجیه عملیات در نماز جمعه آوردند، وقتی مردم را دید، گفته بود من که نیامدم مردم را بکشم، به من گفتند تو در آنجا نظامی‌ها را می‌کشی.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با ارائه تحلیلی از اقدامات گروه‌های افراطی در تاریخ اسلام، گفت: همیشه بودند و خطرناک زمانی است که به سلاح کشتار جمعی دسترسی پیدا کنند که البته در موصل و بیجی عراق به مواد خطرناک رسیدند و این برای جهان نگران کننده است.

 

هاشمی رفسنجانی انفجار هواپیمای روسیه در مصر را نشانه‌ای از برنامه‌ریزی گروه‌های تروریستی برای نفوذ نیروهای خود در فرودگاه‌های مهم جهان دانست و گفت: در حالی که روسیه فکر می‌کرد شاید برای انتقام به داخل خاک آنان بروند، چنین کاری را با هواپیمای روسی در صحرای سینا کردند.

 

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، انفجارات پاریس و ربودن دختران تحصیل‌کرده در آفریقا را دو کار دیگر تروریست‌ها دانست و گفت: گاهی شهری را می‌گیرند، گاهی هواپیمایی را می‌اندازند و گاهی جایی را منفجر می‌کنند که بروز آنها در سایه اختلافات فرق اسلامی است.

 

وی با اشاره به مشترکات مسلمانان، گفت: به جای این همه اشتراکات بر یکی دو مسأله اختلافی تأکید می‌کنند و بر اساس آن مسلمانان را می‌کشند.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برنامه دشمنان برای ایجاد اختلافات بین مسلمانان، مخصوصاً در حوزه و دانشگاه را جدی دانست و با اشاره به اقدامات وحدت آفرین شهید دکتر مفتح، گفت: پیش از انقلاب، در روز عید فطر یک سال قبل از پیروزی انقلاب ایشان در قیطریه نمازی خواند که حضور انبوه مردم در آن مراسم بی‌نظیر بود و پس از آن راهپیمایی‌ها ادامه یافت.

 

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر نقش وحدت آفرین مردم در همه مقاطع انقلاب، گفت: اگر حوزه و دانشگاه در فضایی عاقلانه بحث کنند، مردم استقبال می‌کنند و این برای ایران اسلامی ضروری است.

 

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به سخنرانی سابق خود در حوزه علمیه قم برای تربیت طلبه‌ها و دانشجویان آشنا به محورهای وحدت آفرین، گفت: باید به گونه‌ای باشد که استادان دانشگاه‌ها در حوزه‌ها و استادان حوزه‌ در دانشگاه‌ها تدریس کنند تا ارتباطات طلبه و دانشجو تقویت شود.

 

وی با تأکید بر تأثیر فراوان کارهای فرهنگی، به برنامه رهبری نظام جهت کرسی‌های آزاداندیشی اشاره کرد و گفت: وقتی دیدیم برای آن رهنمودهای رهبری به چند سمینار و مقاله بسنده کردند، در دانشگاه آزاد برنامه‌ای تنظیم کردیم تا آزاداندیشی دینی به عنوان دو واحد اختیاری تدریس شود.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر اینکه امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید این علاقه مندی تقویت شود تا ایران مثل الان در کنار کشورهای ناامن منطقه، همچنان امن و استوار بماند.

 

هاشمی رفسنجانی وحدت و یکپارچگی مردم و رهبری امام(ره) را عامل پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: مردم بودند که با حضور و پشتیبانی خود انقلاب را به سرانجام خوشی رساندند.

 

رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه اکثریت مردم ایران معتدل هستند و حضور آنان در انتخابات ریاست جمهوری سبب شد که دولتی معتدل بر سر کار بیاید، گفت: اگر این دولت نبود، نمی‌توانستیم از تحریم‌ها عبور کنیم و تلاش دولتمردان بود که پرونده هسته‌ای ایران مختومه اعلام شد و امیدوارم به زودی شاهد لغو کامل تحریم‌ها، از بین رفتن رکود، کاهش تورم و حل مشکلات داخلی و بین‌المللی باشیم.

 

وی با تأکید بر اینکه باید نتیجه برنامه وحدت حوزه و دانشگاه، ارتقای کشور باشد، گفت: هفته وحدت را در پیش رو داریم که مربوط به مسلمانان همه جهان است.

 

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره نامگذاری هفته وحدت در جمهوری اسلامی گفت: فاصله ۱۲ ربیع الاول سالگرد ولادت پیامبر اکرم (ص) بنا بر روایات اهل سنت تا ۱۷ ربیع الاول که تاریخ ولادت ایشان بنا بر روایات موجود در شیعه است، هفته وحدت نام گذاری شده است.

 

هاشمی رفسنجانی به خانواده شهید مفتح به خاطر اینکه پدرشان سوژه‌ای برای نامگذاری روزی به نام وحدت حوزه و دانشگاه شدند، تبریک گفت و افزود: باید تفکرات آن شهید بزرگوار برای تقویت وحدت حوزه و دانشگاه ادامه یابد که از وظایف حوزه های علمیه و دانشگاه های کشور است.

 

در ابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر علی شیخ‌الاسلامی، استاد برجسته و چهره ماندگار علوم انسانی و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر طه هاشمی، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی به بیان دیدگاه‌های خویش در خصوص اهمیت وحدت حوزه و دانشگاه پرداختند و حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید فرج‌الله موسوی، رئیس واحد یادگار امام خمینی(ره) گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد این دانشگاه ارائه کرد.

 

همچنین در ادامه از سه تن از برگزیدگان همایش حوزه و دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

 

 

امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب است

www.isna.ir/fa/news/.../امنیت-داخلی-کشور-به-خاطر-علاقه-مندی-مردم
۲ ساعت پیش - امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب است ... اغلب اختلافات به خاطر تمسک به عقاید باطل است که می‌خواهند مسلمانان را در جهان خشن معرفی کنند. ... مردم به نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید این علاقه مندی تقویت ...

امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است - لسان

lesannews.com › خبرخوان سایت لسان نیوز
۲ ساعت پیش - امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است. رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، ...
۱۳۹۴-۰۹-۲۹. lesan. ← مطلب قبلی امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است · مطلب بعدی → مرکز زبان فارسی رایزنی فرهنگی ایران در روسیه افتتاح شد ...

امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است | فيدگاه - آخرين ...

feedgah.com/news/امنیت-داخلی-به-خاطر-علاقه-مردم-به-نظام-ا/
۲۰ دقیقه پیش - امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر اینکه امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و ...

امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است | News File

newsfile.ir/news/امنیت+داخلی+به+خاطر+علاقه++مردم+به+نظام+است
امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است. رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، ...

امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب است ...

newsfile.ir/.../امنیت+داخلی+کشور+به+خاطر+علاقه‌مندی+مردم+به+نظام+و+ا...
قطره - Today; امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، ...

امنیت داخلی کشور به خاطرعلاقه مندی مردم به نظام و انقلاب ...

khabarfarsi.com/n/15267853
۴۹ دقیقه پیش - وی با بیان اینکه مأموریت اصلی دانشگاه تا به امروز آموزش بوده است . ... امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است; انتخاب - یکشنبه ۲۰:۲۰
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، لیبی، افغانستان و سومالی، گفت: اغلب ...
۲ ساعت پیش - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، لیبی، افغانستان و ...

امنیت-داخلی-به‌خاطر-علاقه‌-مردم-به-نظام-است - IranFollow

iranfollow.com/index.php/.../امنیت-داخلی-به‌خاطر-علاقه‌-مردم-به-نظام-است
امنیت داخلی به‌خاطر علاقه‌ مردم به نظام است. ... یک ساعت و نیم پیش واکنش «داود اوغلو» به اظهارات «پوتین» · یک ساعت و نیم پیش امنیت داخلی به‌خاطر علاقه‌ مردم به نظام ...
امنیت داخلی به‌خاطر علاقه‌ مردم به نظام است. ... امنیت داخلی به‌خاطر علاقه‌ مردم به نظام است. امنیت داخلی به‌خاطر علاقه‌ مردم به نظام است.
۱ ساعت پیش - تهران-ايرنا- رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، با تأکيد بر اينکه امنيت داخلي کشور به خاطر علاقه مندي مردم به نظام و انقلاب اسلامي است، اظهار داشت: ...

امنیت داخلی کشور به خاطرعلاقه مندی مردم به نظام و ... - نیوزفان

news.honarfun.ir/.../156310_امنیت-داخلی-کشور-به-خاطرعلاقه-مندی-مردم...
تهران-ایرنا- رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر اینکه امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید این علاقه مندی ...

ArtOnlines - امنیت داخلی به خاطر علاقه مردم به نظام است

www.artonlines.com/.../امنیت_داخلی_به_خاطر_علاقه_مردم_به_نظام_است/
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با تأکید بر اینکه امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: باید این علاقه مندی تقویت شود ...

محمدرضا شاه پهلوی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/محمدرضا_شاه_پهلوی
شاه به توسعه اقتصادی و افرایش قدرت نظامی کشور علاقه داشت و بخش زیادی از درآمد نفتی کشور را ... محمدرضا شاه نظام تک‌حزبی را در کشور حاکم کرد و عملاً در شانزده سال پایان پادشاهی ..... شاه متقاعد شده بود که از دید مردم ایران او رهبری قدرتمند و محبوب است. ... شد و وظیفه امنیت داخلی را به‌عهده گرفت و در عمل به سرکوب مخالفان داخلی پرداخت.

استقبال پرشکوه مردم نشانه علاقه‌مندي به نظام اسلامي است ...

www.president.ir/fa/86718
استقبال پرشکوه مردم نشانه علاقه‌مندي به نظام اسلامي است/فاصله‌اي بين تمدن ايراني ... شرايط تحريم انجام شد/لغو تحريمها بايد از تحريمهاي مربوط به شوراي امنيت آغاز شود ... تدبير و اميد ، اين استقبال را نشانه عشق و علاقه مندي مردم به نظام اسلامي دانست . ... در صفين و تلاش ايشان براي حل و فصل مسايل بدون جنگ و خونريزي خاطر نشان کرد: ...
سفر سردار سلیمانی به روسیه طبیعی است/ ترکیه در حد و اندازه خودش صحبت کند/ .... آن نشان دهنده علاقه مندي مردم فلسطين به اهل بيت پيامبر است: بمباران مسجد علي ابن ابي ..... در كشور ما به خاطر وجود نظام سياسي خاص مبتني بر آموزه هاي ديني، منافع ديني با ... از چنين ديدگاهي است که امروزه آمريکا امنيت داخلي و منافع ملي خود را در خارج از ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، متن کامل پیام ایشان به شرح ذیل است: .... دشمنان ترسیم ‌کنند، در صورتی که امنیت داخلی ایران در این منطقه نا‌امن نشان از اقتدار نظام است. .... می‌دانید که هر جا که نظام از مردم به سبکی جدا شده، ضربه خورده است. ...... هاشمی خوب به خاطر دارد، علاقه امام را به استفاده از ابزارهای اطلاع رسانی.

امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب است ...

news.kodoom.com/iran-politics/امنیت-داخلی...به-خاطر-علاقه/.../5449750/
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اوضاع نامناسب کشورهای اسلامی در یمن، عراق، سوریه، بحرین، لبنان، نیجریه، لیبی، افغانستان و سومالی، گفت: اغلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - داخلی آرشيو خبر · سیاسی ... نوبخت همچنین در پاسخ به سوالی درباره‌ی استفاده از روغن پالم خاطر ... سخنگوی دولت درباره‌ی حمله مسلحانه دزفول گفت: بر حسب اعلام مسئولین قضایی این حمله امنیتی بوده و با ظرافت و دقت نیروهای اطلاعاتی و امنیتی حمله .... باید توجه داشت دولت بخشی از نظام است و ما علاقه مردم به دولت را خاص ...
... 22 بهمن نشان دهنده خردمندی، دوستی و علاقه مردم به اسلام و کشور عزیزمان ایران است ... عظیم و جلوه‌ای از قدرت نرم نظام و عاملی مهم در تضمین امنیت ملی و منافع ملی ایران است. عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مازندران خاطر نشان کرد: وحدت و انسجام قومیت‌های ایران در ... و از مؤلفه‌های قدرت بازدارندگی مؤثر نظام در برابر تهدیدات خارجی و داخلی است.
پنجم آذر ماه سال روز تشکیل نهاد بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) است و همین ایام ... حیثیت امروز نظام، تا حد زیادی مدیون بسیج و حضور همه جانبه مردم در آن بوده است، ... کسی است که در عمل علاقه خود را به پیشرفت و حفظ و گسترش اقتدار نظام اسلامی و .... می کردند وظیفه بسیج فقط به جنگ و مساله نظامی محدود نمی شود و امنیت داخلی کشور ...

وحید پرندین - میهن بلاگ

eslamabadpost.mihanblog.com/
... ،بازرسی ، امنیتی و ستادی کار برگزاری انتخابات در این شهرستان را عهده دارند ... داشت انتخابات مظهر اراده و علاقه مردم به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تاکیدات .... حضور حداکثری مردم مهمترین رویداد داخلی کشور در سالجاری است و قبل از هر چیزی ...
۲ ساعت پیش - آریا نیوز : آخرین آمار ثبت نام کنندگان به تفکیک استانها/ امروز کدام .... ایسنا : امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه مندی مردم به نظام و انقلاب است 19:57 ...

وزیر کشور با اشاره به تحرک گروه‌های تروریستی در منطقه ...

home.abrarnews.com/42627-وزیر-کشور-با-اشاره-به-تحرک-گروه‌های-تر...
با توجه به اهمیتی که به امنیت داخلی می‌دهیم کاملا مواظب هر فعل و انفعالاتی که در اطراف ... وی خاطر نشان کرد: وابستگان تروریسم که از طریق ایران می‌خواستند به کشورهای .... پرشکوه مردم در تأمین سرنوشت خودشان نشانه اعتماد و علاقه مردم به نظام حاکم است ...

نگاهی به کتاب: «استراتژی امنیّت ملی آمریکا در قرن 21»

www.hawzah.net/fa/Article/View/85037/?SearchText=خود+بزرگ...
نوشتار حاضر، نگاهی است به مهمترین مطالب کتاب استراتژی امنیت ملی امریکا .... در بررسی امنیّت ملی آمریکا مهمترین مساله، میزان روند همگرایی نظام اقتصادی جهان، می باشد. ... مردم که از اقتصاد جهانی به هم پیوسته تر بهره مند نمی شوند، خود را به خاطر نداشتن ..... کاهش مشارکت مدنی مردم، نبود علاقه چشمگیر به فداکاری جهت حفظ منافع عمومی و.

تغییرات دولت بیشتر تاکتیکی است تا راهبردی/موفقیت ...

www.irdiplomacy.ir/.../تغییرات+دولت+بیشتر+تاکتیکی+است+تا+راه...
مهم ترین موضوع دولت ها و حکومت ها در جهان، پاسخگویی به نیازهای عامه مردم است. ... حاکمه آمریکاست مبنی بر اینکه چین و آمریکا علاقه مند به تعامل با یکدیگر هستند. ... به خاطر تاثیرفکر و عملکرد آنها بر روندهای نظام داخلی و بین المللی مورد ارزیابی قرار ..... جزئیات قطعنامه شورای امنیت علیه «داعش» · حاشیه نگاری حمید بعیدی نژاد از 22 ماه ...
۱۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به موضوع هسته ای و برجام، از افراط و تفریط ... رکن نظام است کمک کنند و بدانند که بخش قابل توجهی از امنیت کشور به خاطر ... غیر از آن باشد اهانت است، چرا باید دستگاهی را که مشغول خدمت به مردم است و با .... دموکرات ترین سایت از این بابت است و خود من بخاطر همین رویکرد علاقه زیادی به ...

[PDF]منشور اخلاقی انتخابات.pdf

pishva.ostan-th.ir/uploads/13/CMS/.../منشور%20اخلاقی%20انتخابات.pdf
اﺳﺖ . ﻣﻈﻬﺮ اﻗﺘﺪار ﻧﻈﺎم اﺳﻼﻣﯽ اﺳﺖ، ﻣﻈﻬﺮآﺑﺮوي ﻧﻈﺎم اﺳﺖ، آﺑﺮوي. ﺟﻤﻬﻮري اﺳﻼﻣﯽ ﺑﻪ اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت. و ﺣﻀﻮرﻣﺮدم ... رأي ﻣﺮدم ﺑﺴﯿﺎر ﻣﻬﻢ اﺳﺖ و دراﺳﻼم ﻧﯿﺰ ﺑﺮ آن ﺗﺄﮐﯿﺪ ﺷﺪه اﺳﺖ و اﺳﺘﺎﻧﺪاران و ﻓﺮﻣﺎﻧﺪاران در ﺑﺮاﺑﺮ ﻫﯿﭻ ... ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻧﺎﻣﺰد اﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺗﯽ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪﻧﺪ، ﻣﺮاﻗﺐ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻋﻼﻗﻪ ﺑﻪ او، ﻧﺎﻣﺰد .... ﻣﻨﺎﻓﻊ و اﻣﻨﯿﺖ ﻣﻠﯽ.
سخنگوی دولت گفت: از مردم عذرخواهی می کنیم که شرایط به گونه ای نیست که رفاه ... شود ، با دیده تردید به مطالب علمی آنها نگاه نمی کنیم بلکه با تواضع می شنویم به همین خاطر .... سخنگوی دولت با اشاره به سهم بالای صنعت خودرو در رشد اقتصادی گفت : انتظار مردم از خودروسازان داخلی .... استقبال مردمی از رئیس جمهور نشانه علاقه به نظام است
از دیگر تلاشهای مردم استان کردستان می توان به حماسه سازمان پیشمرگان مسلمان کرددرمقابله با ... امنیت كردستان به عنوان مهمترين، بزرگترين و طولاني ترين چالش داخلي، پس .... نیروهای بومی منطقه و علاقمندان به نظام اسلامی سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد را در ..... اينجا يك استان فرهنگى است، به خاطر انعكاس رفتار مهربانانه ى مردم كُرد است.
على مطهرى نماینده مردم تهران در مجلس شوراى اسلامى در گفتگو با هفته نامه طلوع صبح ... نبود که به خاطر علاقه به امام(ره) اظهار نظر نکند / این جمله که «تصمیم نظام است و نباید ... متن کامل گفتگو دکتر مطهری با ویژه نامه نوروزی اعتماد به شرح زیر است: به نظر ... اعمال حصر موسوی، کروبی و رهنورد را تفهیم اتهام از سوی شورای عالی امنیت ملی به ...
یکی از حقوق اساسی مهم مردم این است که در آرامش روانی و در امنیت روانی زندگی کنند؛ در ... اگر یک فردی متهم به فساد است، نمیشود به خاطر او انسان دیگران را متهم کند؛ حتّی ... همه‌ی این قضایا، قضایای نامتناسبی است با نظام جمهوری اسلامی؛ نه آن متهم کردن، نه آن ..... مردم به جوانان و به فرزندان خود علاقه مندند و از اینکه آن ها دچار اعتیاد بشوند، دچار ...

همایش ملی سیره رضوی در سبزوار برگزار شد

www.chaharah.com/.../همایش-ملی-سیره-رضوی-در-سبزوار-برگزار-شد-
۲ ساعت پیش - ... مان را بالا ببریم · امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه مندی مردم به نظام و انقلاب است ... به گزارش خبرنگار مهر، فرماندار شهرستان سبزوار صبح یکشنبه در ... بیان اینکه برگزاری این همایش ها در توسعه فرهنگ قرآنی در کشور موثر است و ...
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نوبخت همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظر دولت اعلام دارایی های ... و امنیتی کشور وظایف خود را برای امنیت بخشی به مردم به خوبی انجام می دهند. .... وارد اجتماع مردم می‌شود، به عنوان صحنه‌ به یادماندنی به خاطر داریم گاهی به ... دولت هم بخشی از نظام است، اگر مردم هم به دولت علاقه‌مند نشان دهند، ما این را عشق و علاقه مردم به ...

واکنش یک اصلاح‌طلب به اظهارات سحرخیز - صراط

www.seratnews.ir/fa/news/.../واکنش-یک-اصلاح‌طلب-به-اظهارات-سحرخیز
۳ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - احمد حکیمی پور با بیان اینکه اساس شکل‌گیری جریان اصلاحات بخاطر علاقه به امام(ره) است، گفت: جریان اصلاحات با حرکت‌هایی که ساختارشکنانه است و به نوعی ثبات و امنیت ملی ... مردم داشته‌اند تبیین شود و اصلاح‌طلبان در جهت شکوفایی نظام حرکت ... عیسی سحرخیز از فعالان اصلاح‌طلب، مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت ...
۱۰ تیر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - به گزارش قلم نیوز متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: ... هنوز می‌توان اطمینان آسیب دیدة مردم را بازسازی کرد؛ امنیت نظام ما در گرو چنین کاری است. .... اگر علاقه به این هویت تاریخی کمترین فاصله‌ای با اسلام ندارد، به این خاطر است.

نامه سرگشاده علی مطهری به رییس قوه قضاییه - فرارو

fararu.com/fa/news/.../نامه-سرگشاده-علی-مطهری-به-رییس-قوه-قضاییه
۱۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علی مطهری، متن این نامه به شرح ذیل است: ... فرموده‌اید «حصر سران فتنه مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده و براساس مصالح نظام تصویب شده است. .... برای وضع اسفبار زندگی مردم هم به روحانی نامه سرگشاده مینویسی؟ .... اینایی که برات کف و سوت میزنن نه اینکه بهت علاقه داشته باشن بخاطر ...
بخش عمده ای از تولید ناخالص داخلی به یارانه پنهان اختصاص دارد به عنوان مثال حامل های انرژی را ... امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه مندی مردم به نظام و انقلاب است -- ایسنا.
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان کنگاور از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به ... گفت: انتخابات مظهر اراده و علاقه مردم به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تاکیدات مقام ... حقوق بشر امروز ماهیت آمریکایی دارد و به همین خاطر عملکرد واقعی خود را از دست داده است. ... امام جمعه گیلانغرب: نقش جمهوری اسلامی ایران در امنیت منطقه بی بدیل است.

آمریکا در یمن لیبرال دموکراسی را برای حفظ نظام سرمایه‌داری ...

www.tasnimnews.com/.../آمریکا-در-یمن-لیبرال-دموکراسی-را-برای-حفظ...
وی افزود: حفظ نظام سرمایه‌داری و امنیت این نظام برای آمریکا مهم‌تر از مقید بودن به اصول و ... اتفاق افتاده که همه آنان در مقابل انتخابات و جریانات دموکراتیک و ملی بوده است. ... دانشگاه علامه در ادامه گفت: دلایل عدم علاقه مردم منطقه به آمریکا بخاطر حمایت‌های این ... خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و ...
عارف: مخالفت با سرلیستی من٬ کذب است/فقط اصولگراها در برنامه‌های صداوسیما حضور دارند ... رئیس پژوهشکده پولی و بانکی: نظام بانکی باید استانداردهای بین‌‌المللی را ... علی مطهری در نامه ای به آیت الله لاریجانی نوشت: به نظر می رسد از فرط علاقه به ... انتخابات خبرگان را ارزشمند توصیف کرده و خواستار حضور بیشتر مردم در آن شد.
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی بعد از پایان جنگ های داخلی، به خاطر ادامه تحصیلات اش به امریکا سفر ... مجاهدین در کدام بخش علاقه مند هستند که این حکومت را یاری برسانند؟ ... در بخش امنیت، آنچه که ایجاب می کند، تنها مجاهدین نه، بلکه احزاب ... اولین چیزی که به نظر ما مهم جلوه می کند فاصله بین حکومت و مردم است ... ملت نسبت به نظام اعتماد داشته باشد.

saidi5,siasi, ariaye

www.ariaye.com/dari12/siasi/saidi5.html
حالا میخواهم به رهبری حکومت وحدت ملی احترامانه بگویم که کشور عزیز ما ... اما در اثر مداخله ای بی مورد ارگ ریاست جمهوری به سیاست های داخلی و خارجی تا کنون ... ملاک اصلی در این پاسخگویی، رفع نیازهای اقتصادی رفاه اجتماعی ورفع تهدیدات امنیتی مردم است. ... ها به خاطر قرار گرفتن افغانستان در حریم ژئوپولیتیک آنها زیاد علاقه مند اند.

عذرخواهی سخنگوی دولت از مردم - شبکه خبر

www.irinn.ir/news/129723/عذرخواهی-سخنگوی-دولت-از-مردم
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سخنگوی دولت گفت: از مردم عذرخواهی می کنیم که شرایط به گونه ای نیست ... تواضع می شنویم به همین خاطر می خواهیم به جای برداشت کلی از بسته پیشنهادی .... کیفیت بالا و قیمت مناسب انتظار مردم از خودروسازان داخلی .... استقبال مردمی از رئیس جمهور نشانه علاقه به نظام است ... شورای امنیت برای دختر ایزدی اشک ریخت!
۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رییس جمهوری اظهار داشت: اما شور مردم، نشاط مردم، حضور مردم و آن سخن تاریخی ... رای حق الناس است و گفت حتی آنهایی که به نظام علاقه ندارند به خاطر کشورشان و .... فرهنگ ، سیاست داخلی، سیاست خارجی و امنیت، و دولت همواره حامی است و دولت ...

انتقادگرى و انتقادپذيرىدر حكومت علوى

www.majlesekhobregan.ir/fa/publications/mags/is_gv/.../017/11.htm
با توجه به مطلب بالا، شايسته است كه موضوع "نقد و انتقاد از دولتمردان" از ديدگاه امام علي .... از حجاب دوستي و علاقه مفرط است. سعدي شيرازي، .... حكومت است. عامه مردم، به خاطر اينكه در چهارچوب و محدوده خاصي قرار نمي گيرند، معمولاً، از تأثير .... امنيت داخلي، فقدان تهديد نسبت به حكومت و نظام سياسي جامعه از ناحيه دشمنان داخلي و عوامل ناراضي ...

وحشت سعودی‌ها از «واحد 400» نیروی قدس سپاه/ سانسور تهدید ...

www.mashreghnews.ir/.../وحشت-سعودی‌ها-از-واحد-400-نیروی-قدس-سپاه-...
۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدتی است که تنش‌های منطقه‌ای بین ریاض و تهران به خاطر حمایت از ... دلیل علاقه وافر ایران به جنگ‌های نیابتی چیست؟ ... برخی ادعا می‌کنند که دلیل این کار نظام این است که از سرنگونی داخلی واهمه دارد. ... کمک زیادی به امنیت ملی رژیم صهیونیستی کرده و بخشی از روابط امنیتی طولانی‌مدت واشنگتن با این رژیم محسوب می‌شود.

امنیت ملی بدون وحدت ملی محقق نمی‌شود | سنت آنلاین

www.sunnatonline.com › خبر وگزارش › گزارش و گفتگو
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... است، ولی مردم این استان همواره علاقه خاصی به سرزمین خود دارند، دلیل این تعلق خاطر چیست؟ ... با وجود کاستی‌ها و مشکلاتی که وجود دارد به نظام وفادارند و برای یک ... بهترین راه بازسازی فاصله‌ها، امیدوار کردن مردم به نظام جمهوری اسلامی است. ... را می‌گوید که کشور‌ها به خاطر منافع اسلام و مسلمین رابطه میان خود را خوب کنند.
نزديک به چهاردهه است که افغانستان در جنگ و ناامني به سر مي برد. ... بگوش مي رسد که نشانه هاي از وخامت بيشتر اوضاع امنيتي و سياسي افغانستان دارد. نخستين بار معاون دوم رئيس اجرايي حکومت وحدت ملي اظهار داشت که سال آينده براي مردم . ... و جلوگیری از فروپاشی نظام کنونی افغانستان و به خاطر احساس مسئولیت درباره سرنوشت کشور ...

نسخه چاپي

tv1.ir/news.php?module=cat&type=print&postid=1100
۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر درباره سریال تعبیر وارونه یک رویا می ... سریال هایی با مضامین امنیتی و اطلاعاتی باید نزدیک به واقعیت حرکت کرد ... و یا یک توطئه در کشور کشف و خنثی می شود برای بیننده جالب توجه است. ... ازدواج کردند و حاضر می شوند به خاطر صیانت از ارزشهای نظام جمهوری اسلامی به جای ...

میرحسین موسوی - پيک نت peiknet

www.pyknet.net/1389/07shahrivar/06/page/31Musavi.htm
۶ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. - بازگشت امنیت به جامعه با لباس های سیاه و مخوف که بر تن بسیج ... عدم تحمل و انجماد نظام به جایی رسیده است که صدای ربنای هنرمند مورد علاقه مردم را به هنگام افطار ... به برانگیختن افکار عمومی در جهان دارند، متاسفانه لفاظی های داخلی که در آن ... آیا مردم حق ندارند در چنین شرایطی از این وزارت اطلاعات که ایجاد آرامش خاطر یکی ...
۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه آمریکای امروز با ... زاکانی، از نامه رهبری خطاب به رئیس جمهور به فصل الخطاب، حبل المتین، التیام ... را خاطر نشان کرد و گفت: بین مسوولان کشور دو نگاه به حل مشکلات داخلی کشور وجود دارد. ... راه حل این است که «باید سراپا هضم در نظام نوین بین الملل شویم» و به طور ...
۱۶ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یک سالی در امنیت داخلی بودم و بعد به حفاظت اطلاعات رفتم. ... اینها ادعا می‌کنند که اسلام را قبول دارند و می‌گویند چون مردم به قانون .... برداشتم از تقوای جمعی این است که چرا اینها مصالح اسلام و نظام را بر مصالح تشکیلاتی و حزبی‌شان ترجیح ندادند؟ ..... یکی هم اقشار مردم عادی است که بسیار به ایشان اظهار علاقه می‌کنند و ...

سجده

sajdeh.blog.ir/
ساسی مانکن (۲۷ آبان ۱۳۶۷ در اهواز) خواننده رپ فارسی است. ... امروزه ساعت مچی برای اکثریت مردم چیزی فراتر از یه وسیله هست که صرفا زمان رو به اون ها نمایش میده… ... شاید به همین خاطر هست که بسیاری از افراد مجموعه ای از ساعت های مچی در سبک های .... این ساختمان مرکز فعالیت های اقتصادی ، سیاسی و امنیتی مهدی هاشمی بوده و کاملاً به مانند ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی ادامه داد: اگر ملتی به نظام و صندوق آرا و دولت خودش اعتماد نداشته باشد و نداند ... رهبری نبود و ایشان اعلام نکرده بودند، کسانی که از نظام گله دارند ولی به کشور علاقه دارند ... پیش‌بینی می‌شد؛ این چالش‌ها در حوزه اقتصادی و سیاست داخلی مشخص است. ... و خرد جمعی به این دلیل است که مردم به خاطر همین شعارها به دولت رأی داده‌اند.

از مردم بخاطر فراهم نبودن شرایط مناسب رفاهی عذرخواهی می کنیم

titrnews.com/.../از-مردم-بخاطر-فراهم-نبودن-شرایط-مناسب-رفاهی-عذرخواه...
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از مردم بخاطر فراهم نبودن شرایط مناسب رفاهی عذرخواهی می کنیم. سخنگوی دولت .... کیفیت بالا و قیمت مناسب انتظار مردم از خودروسازان داخلی ... نوبخت تاکید کرد: مرزهای کشور با نظارت و دقت در حال کنترل است و دستگاههای امنیتی وظایف خود را به خوبی انجام می دهند. .... استقبال مردمی از رئیس جمهور نشانه علاقه به نظام است

50 کیلومتری مرز ایران با عراق خط قرمز است - اخبار معاصر

moaser.ir/fa/news/6964/50-کیلومتری-مرز-ایران-با-عراق-خط-قرمز-است
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رحمانی‌فضلی در نشست‌خبری گفت: برای ورود به عرصه انتخابات کاملا آماده هستیم. ... امنیتی و انتظامی مربوط به امنیت در شهرها از مهمترین وظایف این وزارتخانه است. .... وزیر کشور خاطر نشان کرد: اگر احساس کنیم تحولات داخلی کشورهای اطراف ایران از جمله ... وزیر کشور گفت: حضور مردم در انتخابات و اعتماد و علاقه به نظام ...
متأسفانه نفوذ بیش از حد امریکا در این منطقه باعث شده است که مردم به غرب گرایش ... یوگسلاوی پس از فروپاشی شوروی، گرفتار جنگ داخلی خونینی میان کروات‌ها، صرب‌ها و ... و هرزگوین است که به جهت امنیت تأمین شده از سوی سازمان ملل، مردم مناطق جنگی به آنجا ... روابط جوانان قبل از ازدواج به نظام خانواده در بوسنی آسیب جدی وارد ساخته است.
۵ ساعت پیش - به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، رسانه های خبری یونان از تصمیم .... امنیت داخلی کشور به خاطر علاقه مندی مردم به نظام و انقلاب است.

[DOC]تاثير فساد مالي بر امنيت ملي

www.ostan-hm.ir/Upload/000Bazresi/m14.docx
(1) هیچ مکتب و نظام سیاسی نمی تواند فارغ از مسأله امنیت باشد، وگرنه نسبت به ... مراد ما از فساد مالی به دست آوردن ثروت از راه هایی است که در شرع مقدّس اسلام ممنوع ... که این مسأله بین مردم و کارگزاران نظام شیوع پیدا کند، به عنوان یک معضل اجتماعی و .... حمایت از معاویه: کسانی که به سپاه معاویه پیوستند، عمدتا به خاطر فساد مالی بود.
۶ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. - میرحسین موسوی نامزد معترض به نتایج انتخابات سال گذشته ایران ... در جامعه امروز پوشیده به لباس ظلم و جور دانست و گفت بازگشت امنیت به جامعه ... آرامش خاطر یکی از وظایف آن است احساس خوف و رمیدگی از نظام بکنند؟ ... وی تاکید کرد: "عدم تحمل و انجماد نظام به جایی رسیده است که صدای ربنای هنرمند مورد علاقه مردم را به ...
انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی؛ فرصت‌ها و چالش‌های احتمالی امنیت ملی .... ۸٫ ملاک خوبی برای ارزیابی میزان علائق و اعتماد مردم به نظام است. ... به همین خاطر انقلاب اسلامی را بی شک می توان بزرگترین انقلاب مردمی عصر حاضر نامید. ..... رفتار انتخاباتی خویش افزون بر رای دادن به نامزد مورد علاقه خویش، به نظام جمهوری اسلامی نیز « رای آری ...

رويکرد - حمله به حسینیه در دزفول امنیتی بوده است/ نفس ...

rooykard.ir/.../حمله-حسینیه-دزفول-امنیتی-بوده-نفس-افزایش-نقدینگ...
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - داخلی. صفحه سیاست · آرشيو خبر. توصيه مطلب. ۰. سخنگوی دولت: ... نوبخت همچنین در پاسخ به سوالی درباره‌ی استفاده از روغن پالم خاطر نشان کرد: اتفاقا .... باید توجه داشت دولت بخشی از نظام است و ما علاقه مردم به دولت را خاص خودمان نمی ...

مصدق بدون نفت --- محمد رهبر :: روزآنلاین

www.roozonline.com/persian/opinion/opinion.../-f4647a6470.html
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... حصر محمد مصدق می گوید:"مصدق به خاطر امنیت خودش زندانی شده است و اگر به خانه ... در آن سو البته هیچ کس به یاد نمی آورد که مصدق به شاه توهینی روا داشته باشد و ... شاه می دانست که عمر پیرمرد رو به پایان است وگرنه اجازه ی آمدنش به تهران را ... آزاد بر گزار نشود و مردم با روحیه ی واقعی منتخبین آشنا نشوند، نمی توان نظام ...

وضعیت مهاجرت در یک سال حکومت وحدت ملی | مهاجرت به اروپا ...

www.dw.com/fa-af/وضعیت-مهاجرت-در-یک-سال...وحدت.../a-18748048
۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در یک سال حکوت وحدت ملی مهاجرت افغان ها به طور بی سابقه یی افزایش ... امنیتی و ناامیدی مردم نسبت به آینده عوامل شدت گرفتن مهاجرت است. ... فرار از افغانستان با روی کار آمدن نظام کمونیستی و آمدن سربازان قشون سرخ شوروی سابق آغاز شد و به ... صف های پاسپورت در همه شهرهای افغانستان به خاطر مهاجرت طولانی شده است.
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دکتر روحانی با اشاره به اینکه برای هر کشوری مهم‌تر از داشتن رسانه‌ها، برخورداری ... و نظر یک مأمور امنیتی نمی‌تواند معیار ارزیابی فعالیت‌های رسانه‌ای باشد. دکتر روحانی گفت: نیازمند یک نظام و در کنار آن نهاد قانونی مطبوعاتی هستیم که ... اینکه دیگر دوره رسانه یکطرفه به پایان رسیده است، خاطر نشان کرد: امروز مردم نیز ...

معرفی کشور اندونزی - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/226714/معرفی-کشور-اندونزی
قرنهای متمادی است كه مسافرین از اقصی نقاط دنیا به این مجمع الجزایر زیبا سفر كرده و همواره ... علاقه مردم اندونزی در برگزاری جشنها شامل آیین ویژه روز ملی نیز میگردد . ... اندونزی به خاطر رقص و تئاتر منحصر به فرد خود نیز بسیار مشهور می باشد . .... شیخ پشمک حق ندارد استراتژی نظام را بالا و پایین کند - فیلم/ سخنران مشهور: چرا سفیر ...
۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جستجوی نشريات, - اشتراک نسخه چاپي, - نشريات مورد علاقه من ... به عقيده من امنيت يك مقوله نسبي است و نمي توانيم به صراحت بگوييم كه جامعه اي امن ... كه درچارچوب قانون و حقوق شان مورد حمايت نظام است و مردم هم همين احساس را داشته باشند. ... به همين خاطر كساني كه تريبون دارند، احزاب و تشكل ها را در دست دارند، اثرگذاري ...
۱۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارجاع برجام به کمیسیون امنیت ملی، نوعی دورزدن کمیسیون ویژه است/ بزرگترین آفت نگاه جناحی به برجام است ... نمایندگان محترم مردم خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی ... حاشیه هایی که بعضا به تخریب شخصیت های تاثیرگذار نظام و همچنین تخریب ... انتخابات آینده و علاقه جریان ها در ماندگاری بیش از پیش و همچنین ...
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نوبخت با بیان این که از مردم عذرخواهی می کنیم که نتوانستیم رفاه ... امنیتی و اطلاعاتی کشور است و وظایف خود را برای امنیت بخشی به خوبی انجام می دهند. ..... این علاقه را خاص قوه مجریه نمی دانیم، اینها را عشق و علاقه مردم به نظام می دانیم.
این نیروی کمکی وظایف زیادی را به ویژه در برقراری امنیت داخلی در مناسبت‌های ... امنیتی و البته متمایل به جناح اصولگرایان شد و در برهه‌ای علیه مخالفان نظام ایران در سال .... اسلامی به خاطر حرکت قدرتمندانه مردمی است چون ایمان مردم , علاقه مردم به استقلال و ...

امنیت پایدار در گرو آگاهی بخشی به مردم است | دنیای واقعی ...

biqarar.com/10655/امنیت-پایدار-در-گرو-آگاهی-بخشی-به-مردم-ا.html
۱۶ ساعت پیش - ا ت پایدار در گرو آگاهی بخشی به مردم است,ا ت پایدار در گرو آگاهی بخشی به ... تا مهربانی نیروی انتظامی و علاقه مردم به اسلحه,خلاصه فعاليتهاي استاندار درنيمه ... که رو به پایان است,نقش ا ت در زند مردم,اسم رمز جنگ داخلی آل سعود/پای آزمون ..... سیف گفت: امنیت پایدار به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا در ایران …
يک مطلب به مناسبت روز پرستار عرض مي کنم و آن اين است که: اگر بخواهيم ارزش ... اين خدمت را هر چه بيشتر و صحيح تر ارائه دهيد، نظام امور زندگي مردم بهتر خواهد شد و اجر .... از اين بود که مردم آن کشور، نسبت به همان جمله، به شدّت علاقه نشان داده بودند؛ به خاطر ... متأسفانه بعضي از قلم به مزدهاي داخلي خودمان هم که گويي با انقلاب پدرکشتگي ...

حمله به حسینیه در دزفول امنیتی بوده است - افق تازه

www.ofoghetaze.com/fa/.../حمله-به-حسینیه-در-دزفول-امنیتی-بوده-است
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آتش زدن همسر و فرزند به خاطر سوءظن خیالی/ قاتل افغان بخشیده شد ... محصولاتی تولید کنیم که هم دربخش داخلی و هم در صادرات کشورهای منطقه موفق باشیم. .... از نظام است و ما علاقه مردم به دولت را خاص خودمان نمی دانیم بلکه عشق به نظام می ...
با وجود احزاب قدرتمند و بزرگ حسینی، یک جامعه حسینی می تواند به حق خود برسد و ... مردم مخالف امضای پیمان استراتیژیک بودند وحالا نیز مخالف امضای پیمان امنیتی هستند. ... وی به آسیب های نظام خانواده و رابطه زناشویی در جامعه کنونی اشاره کرده هشدار داد که اگر وضعیت زن به همین منوال ادامه یابد، مرد به دنبال زن دوم است، به خاطر اینکه زن به ...

رهبر انقلاب: از حق شخصی خودم می‌گذرم اما از حق مردم مطلقاً اغماض ...

ramzeobour.ir/رهبر-انقلاب-از-حق-شخصی-خودم-می‌گذرم-ام.html
امام راحل در بخشی از نامه عزل منتظری با اشاره به تأثيرپذیری وی از منافقین و .... ولی مردم علاقه خود را نشان دادند، شما نشان دادید. .... «با کسی که نظام را قبول ندارد و در فکر براندازی است با زبان امنیتی و تنبیهی ... هنوز ناله‌های جگرسوز پدر پیرمان بر خیانت دوستانش را به خاطر داریم. ..... صدها بار دخالت در امور داخلی سوریه را تکذیب کردیم ...

عــوامــل داخــلی و خــارجی تشــدت و بحــران در افغــانســتان

www.khawaran.com/.../عــوامــل-داخــلی-و-خــارجی-تشــدت-و-بحــران-در-افغــ...
۲۳ اسفند ۱۳۸۸ ه‍.ش. - سران این نظام علیل سیاسی و دولت کم ظرفیت نه تنها نتوانستند بحران جامعۀ ... هرچند طی سه دهه به دلیل عوامل داخلی و خارجی فرصتهای مناسبی را از دست ... از سقوط طالبان در حوزۀ غرب به همت و آگاهی خود مردم صلح و امنیت برقرار شد .... حیث اقتصادی علاقه به سرمایه گذاری در افغانستان نشان داده است که با .... مرابه خاطر بسپار.
ملی گرایی: یا همان ناسیونالیسم به معنی باور به ملیت است. ... میهن پرستی یا میهن دوستی مفهومی است در عرض ملی گرایی و حاکی از عشق و علاقه مردم به میهن (وطن) و ... البته باید همیشه به خاطر داشته باشیم که سن و گذر زمان چه در فرد و چه در جمع دال بر ... جهانی و عاملی برای تفرقه است و بدین وسیله هیچگاه نمیتوان امنیت جهانی را مهیا کرد.
۱۳ ساعت پیش - دليل عمده‌ اين امنيت را بايد در علاقه مردم به وطن‌ و انقلا‌ب‌شان ديد. ... ايشان يادگار امام راحلي هستند كه بنيانگذار نظام اسلامي هستند و ... اخيرا به خاطر شرايط خاص اجرای برجام، گفت‌وگوهاي ما بيشتر شده است كه مشورت و همكاري مي‌كنيم. ... برنامه جدي دولت در بعد داخلي جلوگيري از رشد لجام گسيخته تورم بود كه انصافا موفق بود ...
از اعلام پیروزی زود هنگام که هر ناظری را به یاد غره شدن گذشته می‌اندازد تا تولد ... چطور این ادعا را مطرح می‌کنید برخی فعالین سیاسی معتقدند عرصه سیاست داخلی با خارجی ... است که حداقل خاصیت مذاکرات هسته‌ای و توافق احتمالی این است که امنیت خاطر به ... آن قول ملت فصل هستند بزرگان نظام و کسانی که مردم آن‌ها را به اعتماد انتخاب کرده‌اند ...
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شما که بدون شک یکی از دلسوزان نظام و مردم هستید بیایید و به تعبیر لطیف امیر ... مصوبه شورای عالی امنیت ملی یعنی قانون را کنار بزنند و سران داخلی فتنه را بدون ..... لطفا در ابراز علاقه به آل‌سعود و حکام سعودی کمی صبوری کنید .... هتک حرمت به درس ایشان کذب محض است/ درس ایشان به خاطر کمبود وقت تعطیل شد.
برخی از نماینده گان مجلس: حزب اسلامی به خاطر پول از داعش حمایت کرد ... حکمتیار رئیس حزب اسلامی از داعش، می گویند که او در پی انتقام از گروه طالبان است. ... مذاکره و صلح کند؛ زیرا حالا مردم افغانستان به نظام اسلامی و به ثبات دایمی نیاز دارند. ... امنیت ملی کشور روزپنجشنبه استعفانامه‌اش را به رئیس جمهور پیشکش کرد و به زودترین ...

وزیر کشور: حملات تروریستی چه در سوریه و چه در پاریس ...

peykekhabar.com/.../44675-کشور-می-zwnj-تروریستی-وزیر-سوریه/#...
۲۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با توجه به اهمیتی که به امنیت داخلی می‌دهیم کاملا مواظب هر فعل و انفعالاتی که در ... وی خاطر نشان کرد: وابستگان تروریسم که از طریق ایران می‌خواستند به .... مردم در تأمین سرنوشت خودشان نشانه اعتماد و علاقه مردم به نظام حاکم است که پایه ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ایران آنلاین /در ادامه این مطلب آمده است: هر کارشناس آشنا به امور سیاسی ایران و ... «رهبر جمهوری اسلامی معمولا در موارد و اختلافات سیاسی داخلی مستقیما وارد میدان نمی شود. ... جمهوری اسلامی می خواهد هدف و راه صحیح را به دولتمداران و عموم مردم نشان دهد. ... پس بدیهی است که نظام حاکم بر آن باید تمام تلاش خود را برای تامین امنیت و ...

[RTF]روزنامه شرق کد خبر: 58662 تاریخ خبر: ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ اسفند ...

www.sharghdaily.ir/1393/12/25/Files/RTF/SharghNewsPaper_58662.rtf
۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مهدی قدیمی: ماجرای حمله لباس شخصی های خودسر به علی مطهری در حال تبدیل ... از نمایندگان نمونه و مورد علاقه و حمایت شدید مردم است و ماجرای حمله به ایشان توسط ... پس از این اتفاق٬ بلافاصله موضوع را به مقامات امنیتی شیراز اطلاع دادم و پلیس با ... حوادث گفت: <<عرض بنده با کسانی است که گاه تصور می کنند به خاطر نظام ...

درک مجرمیت سران داخلی فتنه به حکم قضایی نیاز ندارد - دولت ...

www.dolatebahar.com/.../درک-مجرمیت-سران-داخلی-فتنه-به-حکم-قضای...
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - متن نامه سعدالله زارعی به این شرح است:جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای دعایی دامت ... می‌گوید در مورد محدودیت‌های اعمالی درباره سران داخلی فتنه، مصوبه شورای عالی امنیت ملی وجود دارد و ... شما که بدون شک یکی از دلسوزان نظام و مردم هستید بیایید و به تعبیر لطیف امیر ... عده ای از اصولگرا ها ازحسادت علاقه مردم به احمدی نژاد .

امنيت ملي بدون وحدت ملي محقق نمي‌شود - قانون

ghanoondaily.ir/News/43809/امنيت-ملي-بدون--وحدت-ملي-محقق-نمي‌شود
۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عبدالحميد به تغييرات سياسي كشور و آينده ايران اميدوار است. ... است، ولی مردم اين استان همواره علاقه خاصی به سرزمين خود دارند،دليل اين تعلق خاطر چيست؟ ... بهترین راه بازسازی فاصله‌ها، امیدوار کردن مردم به نظام جمهوری اسلامی است.
حال نیز، دلیل آن که با این سبک زندگی ام را بر همگان آشکار می کنم این است که ... مردم و موکلان علاقه دارند از کم و زیاد زندگی سیاسیون بویژه نمایندگانشان اطلاع داشته باشند. .... در سالهای اول انقلاب، ابتدا، امنیت داخلی به خاطر آشوبهای گروهها، و سپس استقلال و ..... در همان روزهای اول قانون الزام دولت به نظام هماهنگ پرداخت برای کارکنان دولت و ...
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن ... ارشد رسانه های داخلی و خارجی کشور نیز حضور داشتند، توسعه بدون نقش ... رییس جمهوری با تاکید بر اینکه " بی تردید مردم بیش از گذشته به نظام و آبادانی ایران علاقه مند هستند و ... این بسیار مهم است که مردم احساس عدالت و امنیت و برابری در برابر ...

روزنامه ایران

iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/91802
۲۱ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس شورای عالی امنیت ملی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ... به عنوان نماینده شما مردم نمی‌توانم رضایت دهم به‌خاطر تحریم هر جنسی که وارد کشور ... گفت: اظهار علاقه شما در واقع اظهار علاقه به خادم و سرباز کوچک ملت است و همه ما به ... راه‌ها و جاده‌های داخلی استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: بزرگراه تهران به شمال با ...
به نظر شما حراست چگونه جائی است چه اهدافی را دنبال می کند ؟ ... 12/2/68 مجمع تشخیص مصلحت نظام با اهداف و تشکیلات سازمانی خاص به عنوان یک مجموعه ... 1 – هدف كلان و راهبردي : حفظ و ارتقاي توان حفاظتي و امنيتي سازمان به منظورپيش برد اهداف سازمان . .... ارائه خدمات به مردم مي باشد و از طرف ديگر توجه و دقت در رضايت مندي ارباب رجوع .

نامه دکتر یدالله سحابی به رهبر جمهوری اسلامی| ملی-مذهبی

melimazhabi.com/maghalat/نامه-دکتر-يدالله-سحابی-به-رهبر-جمهوری-ا/
وقتی مولای متقیان(ع) در مسند خلافت مردم را به حق‌گویی و نصیحت نسبت به خویش ... از طرفی می‌بینم که در نظام مبتنی بر ولایت فقیه تمامی راهها به ولی امر ختم می‌شود و ... وظایف این وزارتخانه کلیدی و تأمین امنیت داخلی کشور است، امری غیرمتعارف در ... و مورد علاقه مردم، بدون شائبه یکسونگری بتوانند به مجلس راه یابند، نمایندگانی که هم ...
سؤالي كه مطرح است اين است كه آيا بين مشاركت سياسي مردم و مسئله امنيت ملّي رابطه اي .... كنترل شهروندان نسبت به نظام سياسي و تعهدات آنان نسبت به حكومت مي شود و در يك كلام، ... در سازمان سياسي، مشاركت در بحث هاي سياسي، اندكي علاقه به سياست، رأي دادن. ... كشور است؛ يعني آمادگي براي مخاصمه به خاطر بازداشتن آن يا دوري گزيدن از آن.
به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت نهم و دهم عضو این حزب بوده ‌است. ... به گفته مدیر این آرامستان، 10 درصد از مردم خواستار دفن در قطعات غیر جاری هستند ... ای پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولی به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام ..... "کیتلین هایدن" سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید، با محکوم کردن اقدام ظریف مدعی ...

آیت الله هاشمی:دفاع بد، بدترین حمله است - تدبیر و امید

tadbirvaomid.ir/fa/news/75319/آیت-الله-هاشمیدفاع-بد-بدترین-حمله-است
۵ روز پیش - آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اهمیت و ضرورت امنیت خاطر دانش آموزان، دانشجویان، ... ایشان با یادآوری مجموعه مخالفت‌های داخلی و خارجی که در مسیر مذاکرات هسته‌ای ایران انجام ... رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به عزم جزم مردم ایران برای خلق حماسه‌ای دیگر .... اقدام عجیب پسر جوان به خاطر علاقه به شغل پلیس.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: نمی توان مردم را از شبکه های ...

digiato.com/article/.../عضو-کمیسیون-امنیت-ملی-مجلس-نمی-توان-مرد/
۲۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی به خبرگزاری مجلس شورای اسلامی گفت: شبکه های اجتماعی، ابزارهای ... هم مردم از آنها محروم نمی شوند و هم امنیت نظام در شبکه های ساخت خارج به خطر نمی افتد. ... است که سرویس های موجود را از طریق فیلترینگ هوشمند در اختیار مردم قرار دهیم. .... مردم به خاطر این که کامنتاشون بالا باشه به دیگرون منفی می دن این نیز بگزرد…
۱۰ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - متن کامل این مصاحبه را که به صورت پرسش و پاسخ مطرح شده است، پیگیری کنید. ... مردم در صحنه باشند، مردم در حل مشکلات یاری رسانند و مردم وقتی نظام را از خود بدانند؛ ... به این ارزشها نباشند، از این ارزشها تنها منحيث ابزاری بخاطر ادامه قدرت ... باز توجه به تعلیمات اسلامی و علاقه ای که مردم دارند، توجه به مدارس دینی است ...

پرتال جامع علوم انسانی - امنیت ملی

www.ensani.ir/fa/content/150361/default.aspx
چکیده: مدت زمان مدیدی است که سیاستمداران از اصطلاح امنیت ملی به منزله یک ... و منافع‌ امنیت‌ ملی‌ تنها یک‌ جنبه‌ مهم‌ از بحث‌ مربوط‌ به‌ حفظ‌ نظام‌ هستند،علاوه‌براین‌، امنیت‌ نظام‌ .... عامه‌ مردم‌ در شکل‌ دادن‌ به‌ سیاست‌ امنیتی‌ به‌مثابة‌ عاملی‌ جدااز دولت‌ ابراز علاقه‌ شده‌ است‌. .... استراتژیستهای‌ غیرنظامی‌و عمدتاً دانشگاهی‌ نیز به‌ خاطر تماسهایشان‌ با افراد ...

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس ... دکتر لاریجانی در ادامه صحبت های خود در خصوص وضعیت اقتصادی کشور گفت: علاقه ندارم مردم را ... آن به خاطر عدم رونق تولید است که البته تحریم ها نیز بر آن اثر داشته است با .... مصلحت نظام به تصویب رسیده است، قانون سخت و سنگینی است، افزود: ...

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 4
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 46
 • بازدید امروز : 38
 • باردید دیروز : 151
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 189
 • بازدید ماه : 4,904
 • بازدید سال : 4,904
 • بازدید کلی : 213,265