اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز سه‌شنبه 1 دی 94 

تعطیلی مدارس تهران و البرز سه‌شنبه 1 دی 94 

 تعطیلی مدارس تهران و البرز سه‌شنبه 1 دی 94 ؟؟

مدارس تهران و البرز سه‌شنبه 1 دی 94 تعطیل است؟

مدارس تهران و البرز چهارشنبه 2 دی 94 تعطیل است؟

اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران و البرز سه‌شنبه 1 دی 94 

اخبار تعطیلی مدارس تهران و البرز سه شنبه 1 دی 94

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص تعطیلی دیگر روزهای مدارس تا پایان هفته اظهار داشت: مدارس از فردا تا پایان هفته(سه شنبه و چهار شنبه) تعطیل نخواهد بود.

 مدارس تهران ری اسلامشهر تعطیل شد

برای دیدن جزییات کلیک کنید

وی در خصوص دلیل تعطیلی مدارس طی امروز و دیروز و پا پر جا بودن آلودگی هوای تهران در طول این هفته تصریح کرد: در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا که برای تصمیم گیری در کل این هفته تشکیل شده بود تعطیلی مدارس فقط برای روزهای یکشنبه و دوشنبه در نظر گرفته شده بود.

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در ادامه تاکید کرد: به دلیل اینکه کودکان دانش آموز برای روزهای متوالی در معرض آلاینده‌ها قرار داشتند تصمیم بر آن شد که با تعطیلی دو روزه مدارس زمانی برای استراحت آنها در خصوص مضرات قرارگیری در برابر آلودگی هوا داشته باشیم.

-------------------

وضعیت آب و هوا و شرایط آلاینده‌ها در البرز، کرج و تهران سه شنبه و چهارشنبه 1 و 2 دی ماه 94

در خصوص وضعیت آب و هوای امروز کشور اظهار داشت: بارش پراکنده دیشب و وزش باد بامدادی منجر به کاهش موقتی غلظت آلاینده‌های جوی در استان‌های تهران و البرز شد.

وی در ادامه تصریح کرد: شرایط کاهش آلاینده‌ها در البرز، کرج و تهران مختص امروز بوده و به دلیل پایداری‌ هوا تا پایان هفته روند افزایش و انباشت آلاینده‌های جوی را طی دو روز آینده (سه شنبه و چهارشنبه) خواهیم داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص بارندگی‌های امروز کشور گفت: با گذر موج تراز میانی از شرق کشور بارش در برخی مناطق شرقی رخ خواهد داد.

وظیفه ادامه داد: با نفوذ پر فشار موجی از جو به نوار شمالی کشور بارش باران در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی پیش بینی شده که در استان خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی به شکل برف خواهد بود.

وی در خصوص هوای امروز پایتخت گفت: امروز آسمان تهران نیمه ابری و در شهرهای شرقی بارش پراکنده را داشته و در اوایل شب کاهش ابر و غبار محلی را پیشرو خواهد داشت.

منبع:باشگاه خبرنگاران